głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund To że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym że cenie Ciebie bardziej niż swoją dumę. Bywają takie dni i noce które zmieniają wszystko. By

59sekund

59sekund.moblo.pl
To że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym że cenie Ciebie bardziej niż swoją dumę.
To  że przepraszam nie znaczy ze nie... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

To, że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym, że cenie Ciebie bardziej niż swoją dumę.

Bywają takie dni i noce  które... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy sie na nie przygotować. Czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności..

Nie wytykam ci błędów  popełniam... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Nie wytykam ci błędów, popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby, nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie, nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot, głupot nikt nie czyta. nie kocham już, szkoda czasu. nie słucham cię, hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat, nie zawsze taki jak chcesz.

Drogi Pamiętniku. To ostatnia strona... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Drogi Pamiętniku. To ostatnia strona, byłeś świadkiem moich chwil słabości i moich uniesień. Wiedziałeś ile On dla mnie znaczył, tylko ty wiedziałeś jak wielka była moja miłość. Byłeś świadkiem mojej pierwszej miłości. Drogi Pamiętniku - Nasza miłość dobiegła końca.

Potrafiła uśmiechać się mimo... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Potrafiła uśmiechać się mimo wszystko. I to jak ! Uśmiechać oczami. Nawet jeśli te były przed chwilą pełne łez. Bo jak sama mówiła, ludzie nie potrzebują jej smutku - im potrzebna jej nadzieja.

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.

W niektóre dni przydałoby się... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

W niektóre dni przydałoby się więcej spadających gwiazd.

Tutaj miał być piękny tekst o... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Tutaj miał być piękny tekst o prawdziwej , szczerej , bezinteresownej , jedynej, wyjątkowej, nie znającej granic i trwającej do końca życia miłości. Niestety - autora dopadła pieprzona rzeczywistość i reszta jego przemyśleń nie nadaje się do publikacji.

Nie oczekuję od was jakiś jebanych... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Nie oczekuję od was jakiś jebanych przeprosin, które i tak nic nie dają. Jeżeli przejebaliście raz, zjebaliście zaufanie to bez problemu zrobicie to po raz kolejny.

Zastanów się  czy osoba  na której... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Zastanów się, czy osoba, na której Ci zależy jest warta poświęceń.

Mam chęć rozpieprzyć wszystko... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

Mam chęć rozpieprzyć wszystko bezpowrotnie. Tyle tylko, że później będę tego żałować, jak prawie każdej decyzji w moim życiu. Nienawidzę niejasności, niepewności, tego, co się dzieje z moim umysłem. Coś mi się jebie i to ostro.

nie mam pewności  że przestałam... teksty

59sekund dodano: 24 maja 2012

nie mam pewności, że przestałam kochać, a zaraz zacznę szlochać. po prostu mam już dość' love forever. ' ona mnie osłabia. nie widzę już w sobie cienia, który mogłabym komu kol wiek oddać. nie znaczy dla mnie żaden chłopak na świecie więcej niż wszystko. trudno, było co było. na szczęście to już nie wróci, a Ja nie wkopię się w kolejne bagno, zwane. - zakochaniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV