głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund chuja Twoje nie byłam na Twoim koncie więc co pierdolisz. tekst z INTERNETU więc skończ mi tu pierdolić i wypierdalaj całuski moje najlepsze miejsce na ziemi je

59sekund

59sekund.moblo.pl
chuja Twoje nie byłam na Twoim koncie więc co pierdolisz. tekst z INTERNETU więc skończ mi tu pierdolić i wypierdalaj całuski
chuja Twoje nie byłam na Twoim koncie więc co pierdolisz. tekst z INTERNETU więc skończ mi tu pierdolić i wypierdalaj całuski  teksty 59sekund dodał komentarz: chuja Twoje, nie byłam na Twoim koncie więc co pierdolisz. tekst z INTERNETU, więc skończ mi tu pierdolić i wypierdalaj, całuski ;* do wpisu 19 czerwca 2012
moje najlepsze miejsce na ziemi jest... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2012

moje najlepsze miejsce na ziemi jest gdzieś między Twoim prawym, a lewym ramieniem.

Lubię wierzyć że kiedyś wreszcie... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2012

Lubię wierzyć, że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń.

wcale Cię nie kocham. tylko przez 3... teksty

59sekund dodano: 19 czerwca 2012

wcale Cię nie kocham. tylko przez 3/4 dnia zastanawiam się czy, mam u Ciebie szanse.

Tak to prawda  jestem tą... teksty

59sekund dodano: 17 czerwca 2012

Tak, to prawda - jestem tą uczuciową panną, którą boli cierpienie innych. Jednak dość często wychodzi ze mnie zimna, materialna i bezuczuciowa suka, która dba tylko o własny tyłek - taki mały sposób na przetrwanie w tym chorym świecie.

Tu zawsze zobaczysz uśmiechy na... teksty

59sekund dodano: 17 czerwca 2012

Tu zawsze zobaczysz uśmiechy na mordach - mimo tego jak toczy się życie. Te dzieciaki żyją nadzieją.

Bo kiedy nie możemy zasnąć... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

Bo kiedy nie możemy zasnąć nachodzą nas myśli o sytuacjach, które mogły potoczyć się inaczej. Słowach, które wypowiedzieliśmy i których żałujemy, że nie wypowiedzieliśmy. Oraz o rzeczach, które zrobiliśmy i które mogliśmy zrobić.

żeby coś zmienić trzeba zacząć... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

żeby coś zmienić, trzeba zacząć od siebie

Każdy wieczór spędzony z Tobą... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

Każdy wieczór spędzony z Tobą, mam przed oczami. Każdy dialog, każdy uśmiech, i Twoją radosną twarz.. Witaj w XXI wieku gdzie wszystko wyznaję się przez internet a ludzie są tak fałszywi, że nie ufasz już nawet samemu sobie.

Może i mówię że mam go w dupie.... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Widząc Cię w szkole patrzę na... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

Widząc Cię w szkole, patrzę na kolor Twej bluzy, czy koszulki by potem gonić wzrokiem tego samego koloru po szkole..Obsesja?

wiesz co? strasznie Cię kocham... teksty

59sekund dodano: 15 czerwca 2012

wiesz co? strasznie Cię kocham, chciałabym Ci to móc wykrzyczeć! prosto w twarz! ale cholernie boje się Twojego odrzucenia. gdybym mogła Ci powiedzieć co o Tobie myślę, powiedziałabym, że jesteś dupkiem! Najbardziej zajebistym dupkiem na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV