głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy wiesz o tym prędzej niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność że cokolwiek się stanie już nigdy nie będzie ni

59sekund

59sekund.moblo.pl
Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy wiesz o tym prędzej niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność że cokolwiek się stanie już nigdy nie będzie nikog
Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy... teksty

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on.

Chcę być tą jedną jedyną. Twoją... teksty

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką, bez której nie potrafisz żyć, od której rano odrywasz się niechętnie, a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie mogę być trzymanym w rezerwie elementem planu B ani nagrodą pocieszenia.

W każdym  nawet najbardziej... teksty

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

W każdym, nawet najbardziej cynicznym człowieku jest chęć przeżycia czegoś czystego i wzniosłego. Wielkiej miłości pełnej wielkich słów.

Kochać kogoś   znaczy widzieć w... teksty

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Bo najważniejsze jest to by mieć... teksty

59sekund dodano: 29 maja 2015

Bo najważniejsze jest to by mieć taką osobę, której możesz powiedzieć wszystko. Nie boisz się o jej reakcję, po prostu mówisz.

Mężczyźni nie mają pojęcia  co... teksty

59sekund dodano: 29 maja 2015

Mężczyźni nie mają pojęcia, co się może zdarzyć. Są szczęśliwi. Kobiety natomiast zdają sobie sprawę ze wszystkich zagrożeń. Wiecznie się martwią.

Człowiek powinien być wierny temu... teksty

59sekund dodano: 29 maja 2015

Człowiek powinien być wierny temu, co naprawdę jest warte miłości, nie marnując swych uczuć na rzeczy nic nie znaczące, nieistotne i błahe. Wtedy z pewnością jego umysł będzie jaśniał i krzepł.

Pieniądze nie stanowią wszystkiego... teksty

59sekund dodano: 29 maja 2015

Pieniądze nie stanowią wszystkiego, bo człowiek oprócz kieszeni ma jeszcze i serce.

Mężczyzna kocha nie samą kobietę... teksty

59sekund dodano: 29 maja 2015

Mężczyzna kocha nie samą kobietę, a swój stan przy niej. Dlatego Prawdziwa Kobieta nie musi być najładniejsza, najinteligentniejsza i odnosząca sukcesy w życiu społecznym. Prawdziwa Kobieta obdarowuje mężczyznę przede wszystkim stanem, a nie mądrością, nie pięknem, nie ciałem, nie sukcesami. Kobieta, która stwarza u mężczyzny szczególny stan – męski, zawsze będzie kochana. Stwarza ten stan, rozkoszując się towarzystwem swojego mężczyzny i podziwiając go. Ten szczególny stan zawsze będzie przyciągał go jak magnes.

Młodość to ciekawość życia... teksty

59sekund dodano: 27 maja 2015

Młodość to ciekawość życia, umiejętność dziecięcego zadziwienia światem i tym, co on przynosi. Także nieprzebieranie się za nikogo innego. Bycie sobą w najlepszym wydaniu. Wiek nie jest przeszkodą, ale często alibi. Wymówka, aby się poddać, rozleniwić i rozmemłać. Przecież nie chodzi o to, aby przetrwać ten czas, tylko aby żyć pełnią życia!

A czasem nie potrzeba niczego więcej... teksty

59sekund dodano: 26 maja 2015

A czasem nie potrzeba niczego więcej oprócz przytulenia. Żeby ktoś Cię przytrzymał jak się rozpadasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV