głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię. Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji p

59sekund

59sekund.moblo.pl
A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.
A gdybym nie zdążyła tego... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2012

A gdybym nie zdążyła tego powiedzieć z przyczyn niezależnych ode mnie to.. Kocham Cię.

Koncentruj się bardziej na własnym... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2012

Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to kim jesteś w oczach innych ludzi.

Bo za dużo razy widziałam jak... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Bo za dużo razy widziałam jak miłość umiera, gdy zasługiwała na przeżycie.

Wiesz jaka jest prawda ? Że nazywasz... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Wiesz jaka jest prawda ? Że nazywasz mnie szmatą , tylko i wyłącznie dlatego, że jestem o wiele lepsza od Ciebie. Siema.

Chcę Ci powiedzieć co u mnie... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Chcę Ci powiedzieć co u mnie słychać, jak trudno mi bez Ciebie oddychać.

Codziennie popełniamy ten sam błąd... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Codziennie popełniamy ten sam błąd oddając skrawek wnętrza ludziom, którzy zupełnie na to nie zasługują.

Nie możesz znów złamać mojego... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Nie możesz znów złamać mojego serca, ponieważ nie da się złamać czegoś co jest już w kawałkach.

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Znajdę chłopaka  który będzie mi... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Znajdę chłopaka, który będzie mi mówił, że jestem piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do mnie zaraz po tym jak odłożę od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak śpię. Który będzie chciał mnie pokazać całemu światu, który będzie trzymał moją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który będzie myślał, że jestem zarówno piękna bez makijażu. Który nie będzie mógł odejść wiedząc, że jestem na Niego zła. Który nie będzie potrafił zasnąć bez mojego głosu, który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy będzie przypominał mi jak bardzo mu na mnie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma mnie.

To tak  jakbyś krzyczał  ale nikt... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

To tak, jakbyś krzyczał, ale nikt nie usłyszy, czujesz się prawie zawstydzony,że ktoś może znaczyć dla ciebie tak wiele,że bez niego czujesz się nikim.Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli.Czujesz się beznadziejnie,jakby nic nie mogło cię uratować.A kiedy jest już po wszystkim,praktycznie marzysz o tym, by ponownie przeżywać to całe piekło, bo razem z nim przychodzą też dobre chwile.

Kiedyś nasze rozmowy trwały... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

Kiedyś nasze rozmowy trwały godzinami, a ja pewna byłam, że mogłyby się nigdy nie kończyć. Teraz potrafimy przejść obok siebie obojętnie, nawet na siebie nie spoglądając. Oto co nieszczęśliwa i nieudana miłość robi z ludźmi, którzy kiedyś byli sobie tak cholernie bliscy.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

59sekund dodano: 18 listopada 2012

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV