głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
59sekund Moja rozchwiana psychika była głodna każdego gestu czułości każdego zainteresowania. Niebo zsyła nam przyjaźń po to żebyśmy mogli się wypowiedzieć i pozbyć taje

59sekund

59sekund.moblo.pl
Moja rozchwiana psychika była głodna każdego gestu czułości każdego zainteresowania.
Moja rozchwiana psychika była... teksty

59sekund dodano: 7 grudnia 2015

Moja rozchwiana psychika była głodna każdego gestu czułości, każdego zainteresowania.

Niebo zsyła nam przyjaźń po to... teksty

59sekund dodano: 7 grudnia 2015

Niebo zsyła nam przyjaźń po to, żebyśmy mogli się wypowiedzieć i pozbyć tajemnic, które nas gnębią.

W życiu ważne jest to spojrzenie... teksty

59sekund dodano: 22 listopada 2015

W życiu ważne jest to spojrzenie, jakim obdarowuje Cię ukochana osoba, ten uśmiech, który mówi Ci jak wiele dla Niej znaczysz, te słowa, które dają Ci pewność, że jesteś we właściwym miejscu na ziemi i nie musisz szukać innego by czuć się szczęśliwym. Ważna jest ta świadomość, że masz przy swoim boku osobę, która bez względu na to jakim człowiekiem jesteś, wspiera Cię i walczy o Twoje szczęście, bo jest tu dla Ciebie i Cię kocha. Ważne są te chwile, kiedy uświadamiasz sobie, że nie musisz już niczego szukać, że wszystko czego potrzebujesz jest tutaj, obok, na wyciągnięcie ręki. Ważne jest iść do przodu z podniesioną głową i nie przejmować się błahostkami, które nie jednego człowieka zwaliły z nóg. Ważne, żeby podnosić się po każdej porażce i pokazywać, że uczymy się na błędach, których drugi raz nie popełniamy. Ważne jest być sobą i cieszyć się z życia. Ważne jest, żeby nie zapominać kim się jest, kim są dla Nas inni ludzie i jak wielką wartość w naszym życiu ma miłość i przyjaźń.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

59sekund dodano: 22 listopada 2015

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz te drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z ta jedna osoba możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

Miłość to nagła potrzeba wtulenia... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Miłość to nagła potrzeba wtulenia się w kogoś i bycia obok niego. To pragnienie, by trzymając tego kogoś w ramionach, zostawić cały świat na zewnątrz. To tęsknota za bezpiecznym schronieniem dla duszy.

Kiedy człowiekowi jest źle... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Kiedy człowiekowi jest źle - skarży się. Kiedy jest naprawdę źle - milczy. Ale kiedy jest naprawdę bardzo źle - śmieje się. Po prostu siada z założonymi rękami i śmieje się z tej całej żałosnej sytuacji.

Jedyne co Cię ogranicza to własna... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Jedyne co Cię ogranicza to własna wyobraźnia.Pokonaj własne granice i zrób ze swoim życiem to, co tylko zechcesz. To ty jesteś tutaj reżyserem. Ty decydujesz jak będzie wyglądał twój własny film. Możesz zrobić wszystko.Tylko musisz o tym wiedzieć i głęboko wierzyć w swoje możliwości.

Kochaj mnie mocniej niż kiedykolwiek... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Kochaj mnie mocniej niż kiedykolwiek kogoś kochano, bardziej niż ktokolwiek, jakkolwiek potrafisz, na różne sposoby, naprawdę i na zajutrz, ale nigdy na niby.

Chcemy być obecni w życiu innych... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Chcemy być obecni w życiu innych ludzi, w ich rozmowach, myślach, marzeniach, planach. Chcemy czuć się potrzebni i zauważani. A może po prostu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

Chciałabym Cię mieć w domu na... teksty

59sekund dodano: 19 listopada 2015

Chciałabym Cię mieć w domu na tydzień, na dwa, na jesień, na wiosnę, na rok, na zawsze.

Zwykła ludzka miłość polega... teksty

59sekund dodano: 6 listopada 2015

Zwykła ludzka miłość polega bowiem na tym, iż kocha się kogoś, kto jest tak miły w dotyku, że ewentualne jego wady są już nieważne.

Jeżeli kochasz  czas zawsze... teksty

59sekund dodano: 6 listopada 2015

Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV