głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
2810 Najgorzej kiedy zaufasz facetowi do takiego stopnia że jesteś w stanie powierzyć mu wszystko duszę serce ciało uczucia. Kiedy nie wstydzisz się stanąć przed nim

2810

2810.moblo.pl
Najgorzej kiedy zaufasz facetowi do takiego stopnia że jesteś w stanie powierzyć mu wszystko duszę serce ciało uczucia. Kiedy nie wstydzisz się stanąć przed nim
Najgorzej kiedy zaufasz facetowi do... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

Najgorzej, kiedy zaufasz facetowi do takiego stopnia, że jesteś w stanie powierzyć mu wszystko - duszę, serce, ciało, uczucia. Kiedy nie wstydzisz się stanąć przed nim nago, prezentując wszystkie swoje niedoskonałości, nie bojąc się odrzucenia. Najgorzej kiedy zaufasz mu i będziesz miała swoją, być może wymyśloną pewność, że nie będzie widział w Tobie zabawki, tylko ujrzy kobietę, która ma ogromne serce bijące tylko dla niego. Najgorzej, kiedy zaufasz, a on mimo wszystko wykorzysta Twoje słabości i to, że zrobisz dla niego wszystko. Kiedy nie będzie liczył się z Twoimi uczuciami, zrani Cię i odbierze nadzieję i wiarę w prawdziwą miłość.
Autor cytatu: cynthiia

żebyś robił mi kawę z mlekiem i... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

żebyś robił mi kawę z mlekiem i dwoma łyżeczkami cukru podając ją wraz z najszczerszym pocałunkiem. naprawiał szafkę w łazience, podczas gdy ja w kuchni będę pichciła dla Ciebie najsmaczniejszy obiad. przychodził zmęczony z pracy i uśmiechał się na widok śpiącej mnie. przeklinał pod nosem bo znów zapomniałeś zapłacić rachunków. dzielił ze mną swoje życie. mówił o swoich obawach i pragnieniach. po prostu był tym samym dając całego siebie.
Autor cytatu: pruderia

lubię gdy się złościsz bo... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

lubię, gdy się złościsz bo zabieram Ci wszystkie bluzy, żeby potem móc je upaćkać danonkiem. jak każesz mi jeść kinderki bo chcesz złożyć zabawkę ze środka. jak spychasz mnie z łóżka bo stwierdzasz, że zajmuję zbyt dużo miejsca. jak zabierasz bratu flamastry i piszesz mi po nogach, że masz najcudowniejszą dziewczynę na świecie. jak chowasz mi buty i kurtkę żebym nie wracała do domu. jak obrażasz się za nic i w zamian zadośćuczynienia pragniesz kanapkę z dużą ilością nutelli. jak podczas pieczenia ciasta wysypujesz mi na włosy mąkę bo tak Ci się podoba. uwielbiam to, jak zachowujemy się gorzej niż dzieci, jesteśmy wtedy tak bardzo prawdziwi.
Autor cytatu: pruderia

dzielę wszystko co mam pomiędzy nas... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

dzielę wszystko co mam pomiędzy nas obojga. z czystego przyzwyczajenia kupuję dwie paczki kwaśnych żelków. oddaję Ci połowę wszystkiego, ale serce oddałam w całości i bezpowrotnie.
Autor cytatu: pruderia

dzień dobry siemanko witam D PRZE... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

dzień dobry, siemanko, witam ;D PRZE PRZE PIĘKNY DZIEŃ !!! ;D

Nie rozumiem. Nie rozumiem ludzi... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

Nie rozumiem. Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają człowieka po rodzinie. Po tym kto Go wychował. Czy, gdy jesteśmy w brzuchach mamy możliwość wyboru rodziny? Nie. To nie od nas zależy czy będziemy mieć cudowną rodzinę, ojca alkoholika czy samotną matkę. Nie od nas zależy czy będą nas kochać i traktować jak największy dar od losu, czy jak największego śmiecia. A pomimo to ludzie z przykładnych, reklamowych rodzin, czują się lepsi, ponad nami - tymi, którzy od dziecka wiedzieli co to znaczy cierpieć i co to prawdziwy ból. Oddalibyśmy wszystko by choć raz nie dostać w twarz, nie zostać poniżonym, za jeden wieczór, spokojny, bez nasłuchiwania kroków, bo czas na karę. A kara za co? Za życie. Oddalibyśmy wszystko za spokojne dzieciństwo i nie zniszczoną psychikę. Wy dajecie sobie prawo do osądzania nas, skreślania i poniżania. Dajecie sobie prawo by czuć się lepszym, ale to my daliśmy radę wtedy i damy jutro. Damy radę zawsze, bo życie nas tak wychowało.
Autor cytatu: skejter

time2sleep D with MY LOVE  LOVE IT... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

time2sleep ;D with MY LOVE ;* LOVE IT !!! ;)

chce twoich ramion wokół mnie  teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

chce twoich ramion wokół mnie ;)

przy każdym pocałunku zakochuję... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

przy każdym pocałunku zakochuję się w tobie od nowa i jeszcze mocniej.

jeśli na czymś ci zależy walcz o... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

jeśli na czymś ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili... lepiej ponieść porażkę wiedząc że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś..

czuję w Tobie coś innego coś... teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.

Your hugs are me favorite !!!  33333 teksty

2810 dodano: 15 kwietnia 2013

Your hugs are me favorite !!! < 33333

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV