 |
|
A Jego język był słodki od soku, którym popijał wódkę
|
|
 |
|
Ty z inną dziewczyną, ja z butelką wódki
|
|
 |
|
Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.
|
|
 |
|
Przemyśl to, póki nie jest za późno - bo może za mało walczysz, a może na próżno.
|
|
 |
|
Ja nie jestem zazdrosna. Ja po prostu odczuwam frustrację, bo to dzięki niej Twój poziom fenyloetyloaminy i dopaminy jest podwyższony. Rozumiesz, nie?
|
|
 |
|
pytasz mnie kim jestem? jestem tylko kolejną osobą, którą zapomnisz tak szybko jak poznałeś.
|
|
 |
|
Myślę, by zadzwonić, wciskam pierwszą z cyfr, kilka lat życia mija, nim wybiorę drugą z nich. Wszystko się przewija, mija jak sekundowy film, mija czas, mijam ja, życie mija w kilka chwil.
|
|
 |
|
Boli nas, że kogoś straciliśmy. Choć przecież nigdy nie mieliśmy go tak naprawdę. Ktoś, kogo kochamy, nie jest nasz.
|
|
 |
|
Też mam przyjaciół, znajomych i kolegów, też oceniam ten cholerny świat według własnych reguł.
|
|
 |
|
Mówili nie raz, nie wierz w romantyczne baśnie, lecz my naprawdę czuliśmy, że mamy szansę.
|
|
 |
|
Trzymam się papierosa, żeby się nie zgubić.
|
|
|
|