 |
Kiedy tak bezczelnie się patrzysz, każdy cal mnie chce do ciebie podejść i zapytać czy czegoś chcesz. I uwierz, wolałabym, żebyś chciał.
|
|
 |
- Chcesz moje serce? - Nie dzięki mam swoje! - Ale moje jest lepsze i dołożę Ci folie bąbelkową. [ Deeeeebil & ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
Pora skończyć to co kiedyś nazywaliśmy miłością ! [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
Też tak macie że kiedy poukładacie sobie wszystko i nie chcecie aby był. On wraca i z buciorami wchodzi w wasze życie. A kiedy pragniecie aby był i przytulił on odwraca się na pięcie i wychodzi bez słowa? [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
Czasem lepiej jest zapomnieć. Nie pamiętać, nie czuć po prostu zapomnieć. [ciamciaa ♥]
|
|
 |
A wiesz jak wygląda wykres mojej miłości do Ciebie? Jak zygzak, pierdolony zygzak. Góra, dół, góra, dół. Weź się w końcu zdecyduj albo jesteś, albo odchodzisz.. [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
W końcu odnajdę swoje szczęście ! I nie ważne jak będzie wyglądało. Jakie będzie miało oczy, włosy czy usta.. Ważne, że będzie kochało jak nikt inny !
|
|
 |
"nasze życie składa się z serii chwil." - Now Is Good.
|
|
 |
chyba nie tak wyobrażałam sobie nasze rozstanie. nie tak miało być. nie tak miało boleć. miało być zdecydowanie inaczej. lepiej. łatwiej. jest ciężko cholernie ciężko. i go brakuje. / winter_morning.
|
|
 |
|
staram się ukryć to najlepiej jak mogę. uśmiecham się, żartuję, żyję, z pozoru, normalnie. czasami tylko nucę sobie w myślach smutne kawałki, czasami oczy zaszklą się od łez i często trzeba potem ukradkiem je ocierać z policzków. czasami za mocno zacisnę pieści i wbijam sobie paznokcie w dłoń. czasami zbyt długo przyglądam się Tobie, czasem za mocno przygryzę wargę. ale to nie boli, wiesz, ból fizyczny to nic w porównaniu z tym, co dzieje się w mojej psychice.
|
|
|
|