 |
Nie musisz mi mówić jaka jestem, mam siebie na co dzień.
|
|
 |
Jestem świadoma swoich wad, ale Ty też popatrz w lustro
|
|
 |
Kanapka z serem - na śniadanie Kanapka z serem - na obiad Kanapka z serem - na kolacje i tak dzień w dzień, po pewnym czasie już nie możesz na nią patrzeć Miłość - na śniadanie Miłość - na obiad Miłość - na kolacje i tak dzień w dzień, a mi ciągle mało Ciebie.
|
|
 |
Mówiłeś, że nie jesteś gotowy na związek. Dobra rozumiem, też miałam taki okres że z nikim nie chciałam być. Taka wiesz wielka wolność ! Zrozumiałam ale dlaczego teraz w ogóle się do mnie nie odzywasz ? Udajesz jakbyśmy się nie znali ? Przecież się przyjaźniliśmy, a teraz zabrałeś mi naszą przyjaźń. Zabrałeś mi siebie.
|
|
 |
Spójrz w moje oczy, a ujrzysz nienawiść, zajrzyj w me myśli, a poznasz jej źródło
|
|
 |
mój cyrk w głowie ma najwyższy standard.
|
|
 |
nie ma między nami żadnych niewidzialnych nici,
namiętność i pragnienie też już dawno odeszły.
|
|
 |
-mozemy cos ustalic ?!
-pewnie .!
-odpiedool sie od mnie. !
|
|
 |
Morze wódki budzi fale chaotycznych rozmów a mózg niczym statek miotający się pod wpływem burzy promili to się z głupotą jedna a czasem z mądrością brata, a za sterami całego tego galimatiasu stoi szczerość, i ona zdaje się tu mieć nad wszystkim przewagę
|
|
 |
Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą.
Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą,
To tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość - doskwiera tak samo.
|
|
 |
Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.
|
|
|
|