 |
|
''Za bardzo Cię potrzebowałam, by Ci o tym powiedzieć''.
|
|
 |
|
kocham te wszystkie chwile spędzone z Tobą , te wszystkie Twoje śmieszne miny i momenty , kiedy próbujesz mnie rozśmieszyć . Kocham za te głupie żarty i docinki , kiedy pierdolisz trzy po trzy , a po chwili mówisz zajebiste komplementy . za to , że wciąż przy mnie wytrzymujesz , i ciągle starasz się pomóc mi w moich błędach . ale najważniejszy jest fakt , że kocham Cię najmocniej na świecie i nie wymieniłabym na żadnego innego , nigdy . / embrassemoi.
|
|
 |
|
nie chciałam tego, Ty pewnie też nie, lecz nic nie trwa wiecznie, może kiedyś zatęsknimy, uświadomimy sobie w końcu ile dla siebie znaczyliśmy.
|
|
 |
Całowałbym po szyi, mówił 'bądź ze mną do końca'.
Kiedy patrzę na Ciebie - dostaję pierdolca. `
|
|
 |
ciągle w nas wierzę , ale nie bój się , dokończę tego drinka , dopalę papierosa , minie jeszcze kilka takich nocy i w końcu mi przejdzie .
|
|
 |
gdy Cię widzę moje serce rucha się z płucem .
|
|
 |
Czy mnie to boli?
nie. mnie to wewnętrznie rozpierdala.
|
|
 |
Przestane się bać jeśli tylko złapiesz mnie za rękę.
Wtedy już wszystko będzie proste i piękne.
|
|
 |
Pokazałam Ci, że potrafie czekać. Choć każdego dnia przeżywałam najgorszy horror mego życia. A Ty nic sobie z tego nie zrobiłeś. Tylko dałeś mi te pieprzone nadzieje, która trwa we mnie. I odejść nie chce.
|
|
 |
Sztuniu, to joint pal to jak w kółko. Pierdol to, co będzie jutro.
Bluzka? Weź z siebie to zrzuć. I zrób to.
|
|
 |
nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta, nie przestane używać zwrotów kurwa, meega, ja jebie, zajebiście, dam se kurwa rade itp. nie przestane stawiać spacji przed pytajnikiem. nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać GrubSona , nie przestane używać wulgaryzmów. rap zawsze będzie ze mną w roli głównej. nie przestane łazić z kumpelami na piwo . ale wiesz, oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała, skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurwiać ludzi w mojej budzie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w za dużej bluzie z kapturem na głowie. kiedyś pewnie przestane słuchać rapu. zacznę pisać zdanie z dużych liter. zacznę nawet pić małą czarną, której teraz nie lubię. i kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach, jak to zwykle robię. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi "chodź się bawić" albo "mamo, jestem głodna".
|
|
 |
|
Uwielbiam facetów, którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić. [ misspandora ]
|
|
|
|