głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika walciewszyscypalexd

czy można kochać po to  aby potem nienawidzić?

julciovaa dodano: 18 marca 2013

czy można kochać po to, aby potem nienawidzić?

prawo murphiego   jak sie cos ma spieprzyć    spieprzy sie to na pewno .

julciovaa dodano: 18 marca 2013

prawo murphiego - jak sie cos ma spieprzyć , spieprzy sie to na pewno .

5 oddechów sześciennych zapomnienia.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

5 oddechów sześciennych zapomnienia.

ludzie trwają krótko  smutki płyną z wódką.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

ludzie trwają krótko, smutki płyną z wódką.

Lepiej być o trzy godziny za  wcześnie niż o minutę za późno.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

Lepiej być o trzy godziny za wcześnie niż o minutę za późno.

Czwarta nad ranem  oczy niewyspane.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

Czwarta nad ranem, oczy niewyspane.

Nie pytaj co czuję. Dotknij mego serca  kiedy jesteś przy   mnie. Jego przyspieszone bicie mówi samo za siebie.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

Nie pytaj co czuję. Dotknij mego serca, kiedy jesteś przy mnie. Jego przyspieszone bicie mówi samo za siebie.

Raz się cieszę  że jest  za chwilę zmieniam zdanie i boję się  że on nic nie czuje  że nie chce  że jestem tylko tłem na jego scenie.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

Raz się cieszę, że jest, za chwilę zmieniam zdanie i boję się, że on nic nie czuje, że nie chce, że jestem tylko tłem na jego scenie.

byłeś dla mnie zawsze.mogłam zadzwonić nawet o piątej nad ranem  a w słuchawce nie usłyszeć krzyku  tylko poważne co jest?. miałam Cię na wyłączność  gdy tylko coś się działo  byłam najważniejsza. wysłuchiwałeś każdego mojego problemu  i dawałałeś mi dojrzałe rady. krzyczałeś  gdy nie potrafiłam się pozbierać. nie podawałeś mi ręki  tylko motywowałeś do tego  bym sama wstała z gleby. tłumaczyłeś mi każdą emocję  każde zagranie  każde słowo  którego nie mogłam ogarnąć. mówiłeś mi o sobie wszystko. byłam pierwszą  która wiedziała o każdym Twoim problemie. potrafiliśmy się dla siebie podnieść z łóżka o godzinie czwartej   gdy tylko drugie miało problem  nie zważając na to  że o szóstej trzeba było wstać  czy to do szkoły  czy do pracy. byliśmy dla siebie tak bardzo ważni.. i wszystko po to by teraz dać mi do zrozumienia  że znaczyłam tyle co zeszłoroczny śnieg? w sumie nawet mniej  bo gdy on topniał  przejmowałeś się  że będzie błoto a gdy traciłeś mnie byłeś obojętny.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

byłeś dla mnie zawsze.mogłam zadzwonić nawet o piątej nad ranem  a w słuchawce nie usłyszeć krzyku, tylko poważne co jest?. miałam Cię na wyłączność  gdy tylko coś się działo, byłam najważniejsza. wysłuchiwałeś każdego mojego problemu  i dawałałeś mi dojrzałe rady. krzyczałeś, gdy nie potrafiłam się pozbierać. nie podawałeś mi ręki  tylko motywowałeś do tego, bym sama wstała z gleby. tłumaczyłeś mi każdą emocję, każde zagranie, każde słowo, którego nie mogłam ogarnąć. mówiłeś mi o sobie wszystko. byłam pierwszą, która wiedziała o każdym Twoim problemie. potrafiliśmy się dla siebie podnieść z łóżka o godzinie czwartej , gdy tylko drugie miało problem  nie zważając na to, że o szóstej trzeba było wstać  czy to do szkoły, czy do pracy. byliśmy dla siebie tak bardzo ważni.. i wszystko po to by teraz dać mi do zrozumienia, że znaczyłam tyle co zeszłoroczny śnieg? w sumie nawet mniej  bo gdy on topniał, przejmowałeś się, że będzie błoto-a gdy traciłeś mnie,byłeś obojętny.

nie odzywałam się przez tydzień  wiem  że tego nie lubisz. ja po prostu czasem tego potrzebuję  jestem cholernie inna niż te wszystkie dziewczyny  które znasz. nie dzwonię co pięć minut  pytając czy aby na pewno nie sączysz teraz piwa. nie kontroluję  bo wiem jak kontrola wkurwia. czasem Cię tym doprowadzam do szału wiem. nie ma mnie przez kilka dni  znikam. lubię znikać. zamykać się gdzieś  zupełnie odcięta od świata. nie odbieram wtedy telefonu  bo nie mam ochoty na słowa  zdania  czy też dłuższe wypowiedzi. zrozum to  ja po prostu czasem muszę odpocząć  taki ze mnie dziwny charakter.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

nie odzywałam się przez tydzień  wiem, że tego nie lubisz. ja po prostu czasem tego potrzebuję  jestem cholernie inna niż te wszystkie dziewczyny, które znasz. nie dzwonię co pięć minut, pytając czy aby na pewno nie sączysz teraz piwa. nie kontroluję  bo wiem jak kontrola wkurwia. czasem Cię tym doprowadzam do szału,wiem. nie ma mnie przez kilka dni  znikam. lubię znikać. zamykać się gdzieś, zupełnie odcięta od świata. nie odbieram wtedy telefonu  bo nie mam ochoty na słowa, zdania, czy też dłuższe wypowiedzi. zrozum to  ja po prostu czasem muszę odpocząć  taki ze mnie dziwny charakter.

ma cholernie cudowny uśmiech  jest arogancki i wszystko po nim spływa  nie ma żadnej sprawy która w jakiś sposób umiałaby nim wstrząsnąć  jest wiecznie wyluzowany   jest kimś kto nigdy nie powinien zasługiwać na czyjeś uczucia  a ja wymiękam na widok Jego oczu.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

ma cholernie cudowny uśmiech, jest arogancki i wszystko po nim spływa, nie ma żadnej sprawy która w jakiś sposób umiałaby nim wstrząsnąć, jest wiecznie wyluzowany & jest kimś kto nigdy nie powinien zasługiwać na czyjeś uczucia, a ja wymiękam na widok Jego oczu.

nie pytaj co słychać i tak nie usłyszysz prawdy. nie od niej.

julciovaa dodano: 18 marca 2013

nie pytaj co słychać i tak nie usłyszysz prawdy. nie od niej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć