 |
odejdź , już płakać nie będę . [ proszę_spierdalaj ]
|
|
 |
Dziś to tylko parę dni z kalendarza, Do których nie wracamy, no cóż tak się zdarza
|
|
 |
najgorsze jest gdy wydaje ci się że znasz drugą osobe bardzo dobrze , że myślisz że cię nie zaskoczy , a właśnie to ta osoba którą tak bardzo pokchałaś , zmieniła się i rani cię doszczętnie. [proszę_spierdalaj ]
|
|
 |
Nie żałuje że to koniec , żałuje tylko że to się wgl zaczęło . [ koteceqq ]
|
|
 |
nie cofnę czasu już i nie zmienię też niczego, a Twoje ''wybacz mi'' zupełnie nic nie znaczy,i chociaż żałujesz,nie wracam już do tego co zdarzyło się.nie ma mnie dla ciebie już!
|
|
 |
Imponował mi. Był taki męski, a jednocześnie pod skórą prawdziwego mężczyzny, krył chłopca lubiącego przytulanie
|
|
 |
Dzisiaj Cię nie ma, wtedy byłaś i teraz znaczenia nie ma, kurwa, nie ma dziś. Musimy iść, musimy umrzeć, nie możemy żyć i nie ma nic, i nie ma uciec dokąd.
|
|
 |
to jest ten czas, żeby coś w swoim życiu zmienić
|
|
 |
tak na prawdę oszukujemy się codziennie. Tak na prawdę nigdy nie nauczymy się żyć oddzielnie. / abstractiions
|
|
 |
- idziesz do komunii? - nie, nie jestem głodny. ; p
|
|
 |
Trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty.
|
|
 |
szantażowany wypad.godzina 20.15 jestem pod Twoim blokiem.radość moja skacząc przed szafką z ciuchami, nie wiedząc co na siebie włożyć.radość mamy, że wychodzę z Tobą.radość znajomych mówiących 'nie, nie będziemy wam przeszkadzać' albo ' jedziemy z chłopakiem Patrycji'.śpiewanie w aucie.teksty, których nigdy nie zapomnę.gadanie z psem.mak dabyyl i piękny angielski.najwspanialszy wypad do maka jaki mogłam mieć.'nienawidzę Cię, Ty mały szantażyst
|
|
|
|