głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika troublesomegirl

psychopatyczne i antyspołeczne zachowanie

niebanglasz dodano: 18 luty 2015

psychopatyczne i antyspołeczne zachowanie

nie ma nic już  pusto

niebanglasz dodano: 18 luty 2015

nie ma nic już, pusto

a bądź co bądź dziś o ciebie coraz trudniej mnie coraz trudniej brnąć

niebanglasz dodano: 18 luty 2015

a bądź co bądź dziś o ciebie coraz trudniej mnie coraz trudniej brnąć

I kolejny raz próbujemy o sobie zapomnieć  zamiast naprawić nasze błędy.

selektywnie dodano: 18 luty 2015

I kolejny raz próbujemy o sobie zapomnieć, zamiast naprawić nasze błędy.

Trzeba było z Ciebie zrezygnować już wtedy kiedy pojawiła się na moim sercu pierwsza rysa. esperer

esperer dodano: 18 luty 2015

Trzeba było z Ciebie zrezygnować już wtedy kiedy pojawiła się na moim sercu pierwsza rysa./esperer

ja potrzebuję kogoś  kto się dla mnie poświęci. kogoś  kto naprawdę będzie miał siłe i ochote  żeby wziąć mnie za pysk  nakarmić mnie  cicho  bez pasji  bezgłośnie. bezproblemowo  bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.

mistrzhehe dodano: 18 luty 2015

ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. kogoś, kto naprawdę będzie miał siłe i ochote, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie. bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.

hip hop to nie tylko najeczki i nowy Pezet  więc skończ o rapie pieprzyć odpuść te pozere

niebanglasz dodano: 17 luty 2015

hip hop to nie tylko najeczki i nowy Pezet, więc skończ o rapie pieprzyć odpuść te pozere

Czasami trafiasz na książkę  która przepełnia cię dziwną ewangeliczną gorliwością oraz niezachwianą pewnością  że roztrzaskany na kawałki świat nigdy już nie będzie stanowił całości  dopóki wszyscy żyjący ludzie jej nie przeczytają. Ale są też dzieła takie jak to  o których możesz opowiadać innym  książki tak rzadkie i wyjątkowe  i twoje  że dzielenie się nimi wydaje się niemalże zdradą.

selektywnie dodano: 17 luty 2015

Czasami trafiasz na książkę, która przepełnia cię dziwną ewangeliczną gorliwością oraz niezachwianą pewnością, że roztrzaskany na kawałki świat nigdy już nie będzie stanowił całości, dopóki wszyscy żyjący ludzie jej nie przeczytają. Ale są też dzieła takie jak to, o których możesz opowiadać innym, książki tak rzadkie i wyjątkowe, i twoje, że dzielenie się nimi wydaje się niemalże zdradą.

Parę tygodni temu rozmawiałam z kimś  kto opowiedział mi o smutnym przypadku chłopaka  który od paru lat kocha jedną dziewczynę i robi dla niej wszystko  bez wzajemności  nie potrafiąc przestać. Poradziłam  żeby się rozerwał  poznał nowych ludzi  zasmakował uroków życia  że w ten sposób łatwo zapomni  doceni masę innych. I to było najgłupsze co dotychczas powiedziałam  dziś już wiem.

selektywnie dodano: 17 luty 2015

Parę tygodni temu rozmawiałam z kimś, kto opowiedział mi o smutnym przypadku chłopaka, który od paru lat kocha jedną dziewczynę i robi dla niej wszystko, bez wzajemności, nie potrafiąc przestać. Poradziłam, żeby się rozerwał, poznał nowych ludzi, zasmakował uroków życia, że w ten sposób łatwo zapomni, doceni masę innych. I to było najgłupsze co dotychczas powiedziałam, dziś już wiem.

najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam aż czajnik zagwiżdżę  a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady  pralin czy zwykłego musu orzechowego. lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem kiedy ładnie wyglądam  a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. wybacz  ale inna być nie potrafię. wybaczam  że nie kochasz mnie takiej.

selektywnie dodano: 17 luty 2015

najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam aż czajnik zagwiżdżę, a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady, pralin czy zwykłego musu orzechowego. lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem kiedy ładnie wyglądam, a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. wybacz, ale inna być nie potrafię. wybaczam, że nie kochasz mnie takiej.

mówi się 'kocham' bo chce się odzewu. i 'śmierć' się odpowiada  choć inaczej trzeba.

mistrzhehe dodano: 16 luty 2015

mówi się 'kocham' bo chce się odzewu. i 'śmierć' się odpowiada, choć inaczej trzeba.

trudno dziś się we wszystkim zorientować. może powienem Ci podziękować  bo pokazałaś mi prawdziwy obraz  zawiodłaś   co tu świrować

zrobsalut dodano: 16 luty 2015

trudno dziś się we wszystkim zorientować. może powienem Ci podziękować, bo pokazałaś mi prawdziwy obraz, zawiodłaś - co tu świrować

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć