głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szelestrapu

Te dni dały tlen moim płucom. Dziś oboje wiemy  że te dni już nie wrócą. Patrzymy wstecz  bo tyle za nami. Lecz ważne są tylko dni  których nie znamy.

jachcenajamaice dodano: 2 marca 2013

Te dni dały tlen moim płucom. Dziś oboje wiemy, że te dni już nie wrócą. Patrzymy wstecz, bo tyle za nami. Lecz ważne są tylko dni, których nie znamy.

Chcę Cię takiego jak kiedyś.

jachcenajamaice dodano: 28 luty 2013

Chcę Cię takiego jak kiedyś.

Najsłodszy w mieście.

jachcenajamaice dodano: 28 luty 2013

Najsłodszy w mieście.

I nie pozwól aby odległość zniszczyła to co was dzieli. Bo uczucia to nie kilometry.

jachcenajamaice dodano: 28 luty 2013

I nie pozwól aby odległość zniszczyła to co was dzieli. Bo uczucia to nie kilometry.

Mam paru kumpli  którzy rzucą mi kwiaty na trumnę i paru skurwysynów  którzy czekają aż umrę.

jachcenajamaice dodano: 28 luty 2013

Mam paru kumpli, którzy rzucą mi kwiaty na trumnę i paru skurwysynów, którzy czekają aż umrę.

Wierzę  że już ciągle będziesz  inni zazdrościć mi będą  podczas kiedy ja za rękę będę mocno Ciebie trzymać.

trzymajfason dodano: 28 luty 2013

Wierzę, że już ciągle będziesz, inni zazdrościć mi będą, podczas kiedy ja za rękę będę mocno Ciebie trzymać.

Szczęśliwe dzieciństwo   pół na pół  mama wszystko by dla mnie dała  ojciec chuj.

trzymajfason dodano: 28 luty 2013

Szczęśliwe dzieciństwo - pół na pół, mama wszystko by dla mnie dała, ojciec chuj.

trzeba przezyc mnóstwo sprzeczek  mnóstwo kłótni  mnóstwo niedomówień  mnóstwo bredni wygadanych po pijaku albo pod wpływem emocji  mnóstwo ignorowania  kłamstw 'gdy naprawde trzeba' by zrozumiec jak mocno się kocha.

trzymajfason dodano: 27 luty 2013

trzeba przezyc mnóstwo sprzeczek, mnóstwo kłótni, mnóstwo niedomówień, mnóstwo bredni wygadanych po pijaku albo pod wpływem emocji, mnóstwo ignorowania, kłamstw 'gdy naprawde trzeba' by zrozumiec jak mocno się kocha.

W jednym momencie cieszysz się wszystkim dookoła  cieszysz się życiem jak małe dziecko i wręcz jesteś pewien  że tego nie zepsuje już nic. A chwilę później siedzisz sam przy oknie  z kubkiem gorącej czekolady w dłoniach i nie wiesz co masz robić. Jest już dość późno  drzewa okrywa puch a ulice miasta są tak śnieżno białe. Mały dreszcz przeszywa ciało na wylot  a w myślach ginie wszystko co piękne. Wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą. Szarpią serce  zadając przy tym najokropniejszy ból ze wszystkich możliwych. Chcesz tamtej przeszłości  jednocześnie nienawidząc jej najbardziej na świecie  ale ona wraca. Wraca mieszając tylko w Tobie. Wraca niszcząc tylko Ciebie. Nie pozwól by to co było  zrujnowało Ci to co jeszcze może być. Proszę  przyrzeknij mi  że nigdy nie popełnisz tego samego błędu co ja.   Endoftime.

stostostopro dodano: 27 luty 2013

W jednym momencie cieszysz się wszystkim dookoła, cieszysz się życiem jak małe dziecko i wręcz jesteś pewien, że tego nie zepsuje już nic. A chwilę później siedzisz sam przy oknie, z kubkiem gorącej czekolady w dłoniach i nie wiesz co masz robić. Jest już dość późno, drzewa okrywa puch a ulice miasta są tak śnieżno białe. Mały dreszcz przeszywa ciało na wylot, a w myślach ginie wszystko co piękne. Wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą. Szarpią serce, zadając przy tym najokropniejszy ból ze wszystkich możliwych. Chcesz tamtej przeszłości, jednocześnie nienawidząc jej najbardziej na świecie, ale ona wraca. Wraca mieszając tylko w Tobie. Wraca niszcząc tylko Ciebie. Nie pozwól by to co było, zrujnowało Ci to co jeszcze może być. Proszę, przyrzeknij mi, że nigdy nie popełnisz tego samego błędu co ja. / Endoftime.

Tysiące razy przeanalizowane każde słowo  przemyślany gest  i wyprofilowane zdjęcie. Tylko po to  aby przypadkiem nie pomyślał  że jest coś nie tak  przecież już trochę się znaliśmy.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 27 luty 2013

Tysiące razy przeanalizowane każde słowo, przemyślany gest, i wyprofilowane zdjęcie. Tylko po to, aby przypadkiem nie pomyślał, że jest coś nie tak, przecież już trochę się znaliśmy. / Stostostopro .

Widzieli moją twarz  kiedy czułem się jak w piekle.   Bonson

stostostopro dodano: 27 luty 2013

Widzieli moją twarz, kiedy czułem się jak w piekle. / Bonson

Głos Ci się łamie  znamy się na pamięć  wciąż o Tobie myślę przecież dziś pisałem...   Raca

stostostopro dodano: 27 luty 2013

Głos Ci się łamie, znamy się na pamięć, wciąż o Tobie myślę przecież dziś pisałem... / Raca

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć