 |
|
I ten zarost, który tak łagodnie muskał moje policzki, usta i kark.
|
|
 |
|
oprzyj mnie o ścianę. całuj, podgryzając moje wargi. zdzierając każdy z elementów mojej garderoby, krzycz z podekscytowania. nasycaj się emanującą ze mnie namiętnością. penetruj moją szyję schodząc coraz niżej. pieść ustami każdy z kawałków mojego ciała, oddając mu tym samym dozgonną cześć. pokaż, że kochasz mnie całą. mnie i moje wszystko. na koniec pochylając się delikatnie nade mną dodaj, że żałujesz, iż nie możesz zgwałcić również mojego charakteru tak, aby przesiąkł do cna rozkoszą.
|
|
 |
|
uwielbiam, kiedy całujesz mnie dokładnie tak samo jak za pierwszym razem. równie niewinnie. dokładnie tak, gdy nie wiedziałeś na ile możesz sobie pozwolić i honorowo trzymałeś swój język z dala od mojego. z perfekcyjną dokładnością pamiętam każdy ruch Twoich warg. równie dobrze jak tekst, że nie umiem się całować z gumą do żucia, więc mam ją natychmiastowo wypluć bo przeszkadza Ci w penetracji mojej jamy ustnej. kocham Twoją złośliwość równie mocno jak Ciebie, kochanie.
|
|
 |
Uwielbiam śmiać się do monitora czy telefonu, wygłupiać się, skakać, biegać i słuchać dziecięcych piosenek, jestem po prostu jak taka mała 5letnia dziewczynka !/ pannagreen
|
|
 |
|
tylko i wyłącznie ja mogę bić się, kłócić, wyzywać i walczyć z moim bratem, ty spróbuj go tknąć a zginiesz!
|
|
 |
|
Marzyła o jego pachnących włosach na swojej poduszce,
o jego oczach patrzących na nią gdy zasypia.
|
|
 |
|
Marzyła o jego pachnących włosach na swojej poduszce,
o jego oczach patrzących na nią gdy zasypia.
|
|
 |
|
Marzyła o jego pachnących włosach na swojej poduszce,
o jego oczach patrzących na nią gdy zasypia.
|
|
 |
całemojeżycietoty. / nusiaq91
|
|
 |
Nie mogę być obok, lecz pamiętaj, że kocham. / nusiaq91
|
|
 |
jestem beznadziejnie egoistyczną hipokrytką. zresztą.. jedynaki tak maja. / nusiaq91
|
|
 |
mam ochote wlać w siebie parę szklanek dobrego drinka. ostatnio lubię tak. / nusiaq91
|
|
|
|