 |
`To właśnie Ty dajesz mi siłę i dajesz mi wiarę w to że warto grać, warto robić to dalej.`
|
|
 |
Pije zdrowie tych, co też nie mają szczęścia
|
|
 |
najpierw szalona radość potem tragiczny finał
Tak było z nami
|
|
 |
usiądę i powspominam, jak piękne były początki.
|
|
 |
dzisiaj jest na odwrót ja liczę na powrót ale nie chcesz mnie znać taki jest spraw obrót Więc pije twoje zdrowie, za dużo, za mocno Piję by zapomnieć, później muszę się ocknąć
|
|
 |
nienawidzę tego miesiąca ... no kurwa nienawidzę . ;c
|
|
 |
Straciłam tą miłość , a innej po prostu nie chcę .
|
|
 |
siedzieliśmy razem złapani za ręce wtedy podszedł do nas Twój kumpel z kapslem od tymbarka popatrzył na nas dłuższą chwile uśmiechnął się i wtedy przeczytał nagłos napis z tymbarka ' jesteście sobie przeznaczeni ' wtedy Ty objąłeś mnie do siebie i słodko pocałowałeś .
|
|
 |
|
nie chcę nazwać Cię mą przeszłością, nie chcę ze łzami w oczach krztusić się wspomnieniami, próbując zapomnieć o kimś, kogo mogłabym nazwać swym osobistym szczęściem. chcę abyś był codziennością, swym byciem obok, każdego dnia wywołując na twarzy uśmiech. chcę po raz kolejny zaufać, wierzyć w każde słowo wypowiedziane z Twych ust, tak po prostu bez strachu przed tym, że już następnego wieczoru zakończysz sens tego czym żyję. | endoftime.
|
|
 |
wszystko perfekcyjnie zjebałeś.
|
|
 |
Czasami tęsknię za okresem dzieciństwa,
gdy moim największym zmartwieniem
była marchewka pływająca w misce rosołu. '
|
|
 |
Udowodnił mi, że w dwa tygodnie, moze mnie zastąpić inną,
nową miloscią swojego zycia.
W dwa tygodnie, uwierzysz? '
|
|
|
|