głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smallsnack

jeśli głupi ma zawsze szczęście  to ja jestem po prostu zajebiście inteligentna

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

jeśli głupi ma zawsze szczęście, to ja jestem po prostu zajebiście inteligentna

Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli  że znaczą dla siebie więcej niż wszystko.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko.

Zastanów się  o ile częściej cierpisz z powodu swego gniewu i żalu     niż z powodu rzeczy  które wprawiają cię w gniew i wzbudzają żal.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

Zastanów się, o ile częściej cierpisz z powodu swego gniewu i żalu, niż z powodu rzeczy, które wprawiają cię w gniew i wzbudzają żal.

próbuje o tobie zapomnieć      ale nawet na fejsie pojawiasz sie pierwszy w znajomych..

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

próbuje o tobie zapomnieć , ale nawet na fejsie pojawiasz sie pierwszy w znajomych..

lubię słuchać muzyki przez cały dzień. czasami kładę się spać dopiero rano     gdy inni się budzą. razem ze mną zasypia ostatni dźwięk.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

lubię słuchać muzyki przez cały dzień. czasami kładę się spać dopiero rano, gdy inni się budzą. razem ze mną zasypia ostatni dźwięk.

Fizycznie ? Już mnie nie obchodzisz . Psychicznie ?    Moje serce rozpierdala od środka fakt że masz na mnie wyjebane .

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

Fizycznie ? Już mnie nie obchodzisz . Psychicznie ? Moje serce rozpierdala od środka fakt że masz na mnie wyjebane .

Czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko.  Jeżeli jesteś jednym z nich  nie spieprz tego.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

Czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko. Jeżeli jesteś jednym z nich, nie spieprz tego.

Wiesz dlaczego w miłości nie zważam na wiek?    Bo uczucia zależą od człowieka  A nie od daty jego urodzenia Czy terminu ważności.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

Wiesz dlaczego w miłości nie zważam na wiek? Bo uczucia zależą od człowieka, A nie od daty jego urodzenia Czy terminu ważności.

to było tylko twoje jedno krótkie spojrzenie  ale wystarczyło bym nie mogła przestać o tobie myśleć.

okiemnieogarniesz dodano: 24 grudnia 2011

to było tylko twoje jedno krótkie spojrzenie, ale wystarczyło bym nie mogła przestać o tobie myśleć.

jedyne czego wam życzę na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok to szczęście. ono jest pod każdą postacią. w każdym słowie  które jest w życzeniach Wigilijnych. a więc  dużo SZCZĘŚCIA.

alisja-aj dodano: 24 grudnia 2011

jedyne czego wam życzę na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok to szczęście. ono jest pod każdą postacią. w każdym słowie, które jest w życzeniach Wigilijnych. a więc, dużo SZCZĘŚCIA.

Jedzie biedny Mikołajek  nie ma nawet paczki fajek. Sprzedał sanki  renifera  jest wkurwiony jak cholera. Buty mu się rozjebały  choć harował przez rok cały. Kalesony ma podarte  futro także gówno warte. Nie pomoże mu nikt w biedzie  wciąż wpierdala zgniłe śledzie. Dawno zgubił już prezenty  szwęda się jak pierdolnięty. Choć już bardzo blisko święta  on po dworcu się pałęta. Najebany i beztroski  bo to nasz Mikołaj z Polski! ♥ no a więc najlepsze życzenia na święta  oraz zajebistego sylwestra życzy KURDE MAC !

kurde_mac dodano: 24 grudnia 2011

Jedzie biedny Mikołajek, nie ma nawet paczki fajek. Sprzedał sanki, renifera, jest wkurwiony jak cholera. Buty mu się rozjebały, choć harował przez rok cały. Kalesony ma podarte, futro także gówno warte. Nie pomoże mu nikt w biedzie, wciąż wpierdala zgniłe śledzie. Dawno zgubił już prezenty, szwęda się jak pierdolnięty. Choć już bardzo blisko święta, on po dworcu się pałęta. Najebany i beztroski, bo to nasz Mikołaj z Polski! ♥ no a więc najlepsze życzenia na święta, oraz zajebistego sylwestra życzy KURDE_MAC !

ile osób kłamie mówiąc Ci ''Wszystkiego Najlepszego''?

alisja-aj dodano: 23 grudnia 2011

ile osób kłamie mówiąc Ci ''Wszystkiego Najlepszego''?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć