głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika romantyczna13girl

Czemu kiedy temat trudny  z rezygnacją krzyczysz chuj z tym ?

ramona_23 dodano: 10 września 2013

Czemu kiedy temat trudny, z rezygnacją krzyczysz chuj z tym ?

U mnie ławka  chłopaki z bloku  osiedle   u Ciebie kawka  tępaki z forum i serwer.

ramona_23 dodano: 10 września 2013

U mnie ławka, chłopaki z bloku, osiedle, u Ciebie kawka, tępaki z forum i serwer.

W tym niezadowolonym społeczeństwie wszyscy jesteśmy podejrzani o szczęście.

ramona_23 dodano: 10 września 2013

W tym niezadowolonym społeczeństwie wszyscy jesteśmy podejrzani o szczęście.

Jak grasz  tak zbierasz

ramona_23 dodano: 10 września 2013

Jak grasz, tak zbierasz

Brak słów  wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

ciamciaramciaa dodano: 10 września 2013

Brak słów, wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

zadzwoń do mnie za kilka lat  ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałaś mój świat

rap_moim_zyciem dodano: 10 września 2013

zadzwoń do mnie za kilka lat ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałaś mój świat

Każde z nas musi pójść inną drogą  i żyć osobno  nie możemy żyć ze sobą  za kilka lat mi powiesz  że u Ciebie wszystko spoko  będzie tak  ja wierzę w to głęboko.

rap_moim_zyciem dodano: 10 września 2013

Każde z nas musi pójść inną drogą i żyć osobno, nie możemy żyć ze sobą za kilka lat mi powiesz, że u Ciebie wszystko spoko będzie tak, ja wierzę w to głęboko.

Gdy tak słodko śpisz i śnisz w mych objęciach  snuję plany  planuję zmiany  rzucam zaklęcia  główkuję w ilu częściach mamy puzzle szczęścia  wszystko jak i nic zależy od podejścia

rap_moim_zyciem dodano: 10 września 2013

Gdy tak słodko śpisz i śnisz w mych objęciach, snuję plany, planuję zmiany, rzucam zaklęcia, główkuję w ilu częściach mamy puzzle szczęścia, wszystko jak i nic zależy od podejścia

Kiedyś ktoś mi powiedział  że szybko się skończę  że gasnę w oczach.  Potem ktoś mi powiedział  że muszę się podnieść jeśli chce tu zostać.

rap_moim_zyciem dodano: 10 września 2013

Kiedyś ktoś mi powiedział, że szybko się skończę, że gasnę w oczach. Potem ktoś mi powiedział, że muszę się podnieść jeśli chce tu zostać.

Bo to jeden z takich wieczorów   kiedy kładąc się do łóżka łzy same zaczynają lecieć w poduszkę.Gdy mieszkanie przesiąknięte dymem papierosowym i Twoim zapachem staje się samotnią . Wewnętrzna pustka   miliony myśli. Uczucie   że jakaś część układanki została pominięta.A przecież jest rodzina   chłopak    przyjaciele  znajomi . Osoby   które są częścią naszego istnienia. Które otaczają nas z każdej strony   a My i tak czujemy się samotni . W naszych myślach   odczuciach. Sami w naszych pięknych myślach układanych w głowie przed snem . Myślach   które pozostają tylko sennymi marzeniami ...   r23

ramona_23 dodano: 9 września 2013

Bo to jeden z takich wieczorów , kiedy kładąc się do łóżka łzy same zaczynają lecieć w poduszkę.Gdy mieszkanie przesiąknięte dymem papierosowym i Twoim zapachem staje się samotnią . Wewnętrzna pustka , miliony myśli. Uczucie , że jakaś część układanki została pominięta.A przecież jest rodzina , chłopak , przyjaciele ,znajomi . Osoby , które są częścią naszego istnienia. Które otaczają nas z każdej strony , a My i tak czujemy się samotni . W naszych myślach , odczuciach. Sami w naszych pięknych myślach układanych w głowie przed snem . Myślach , które pozostają tylko sennymi marzeniami ... / r23

Ktoś mi mówi  jak mam żyć  to całkiem kurwa śmieszne  co Ty w domu nie masz lustra ? Tak w ogóle kim Ty jesteś ? Miuosh

ramona_23 dodano: 9 września 2013

Ktoś mi mówi, jak mam żyć, to całkiem kurwa śmieszne, co Ty w domu nie masz lustra ? Tak w ogóle kim Ty jesteś ? Miuosh

Z tamtych marzeń pozostał tylko smak porażek.

ramona_23 dodano: 9 września 2013

Z tamtych marzeń pozostał tylko smak porażek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć