 |
Stary zapomnij, weź piwo do ręki,odpal sobie szluga i wbij na parkiet, poszukaj innej, lepszej, tyle ich tam przecież kręci dupami, na pewno któraś da Ci się przelecieć, bo ja kochanie,mam na Ciebie wyjebane tak bardzo,jak tylko jest to możliwe.
|
|
 |
Ej,mógłbyś już wrócić, co?
|
|
 |
Podczas gdy wszystkie inne będą miały na Twój widok kisiel w majtkach, ja będę mieć wyjebane nawet na to, jak masz na imię, widzisz, ja już na starcie mam przewagę.
|
|
 |
i czasem zastanawiam się czy to wszystko ma jakiś cel i sens w życiu. rodzimy się, uczymy mówić, czytać, przeżywamy pierwsze rozczarowania potem kolejne i następna, zakochujemy się z wzajemnością i bez, są dobre chwile i te o których nawet nie chcemy rozmawiać, mamy wzloty i upadki, poddajemy się ale i walczymy o nasze szczęście jak tylko można.
|
|
 |
złączeni czymś w stylu chemii.
|
|
 |
Mogę się na Ciebie obrażać sześćset trzynaście razy dziennie, ale i tak nie wpuszczę nikogo na Twoje miejsce.
|
|
 |
Najgorsze jest tęsknic za kimś, kogo widzisz codziennie.. ;*
|
|
 |
Dwóch rzeczy na tym świecie nigdy nie rozkminie, fizy i facetów.
|
|
 |
Boże, nie potrzeba mi mądrości, rozwagi, ani cierpliwości, daj mi po prostu siłę,żebym mogła skopać tego dupka kiedy tylko Go spotkam, i po kłopocie.
|
|
 |
-Kocham Cię. - Ej,ej chyba jeszcze za wcześnie na takie wyznania, nawet 1/3 flaszki nie opróżniliśmy !
|
|
|
|