głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pochujuwest

Mimo wszystko   zawsze masz wstęp do mojego życia .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 17 maja 2012

Mimo wszystko - zawsze masz wstęp do mojego życia . ( dzyndzel )

Uzależnienie od drugiego człowieka może być tak samo groźne jak uzależnienie od narkotyków   ale chyba każdy z nas ćpa w swoim życiu jakąś osobę .

dzyndzelek dodano: 17 maja 2012

Uzależnienie od drugiego człowieka może być tak samo groźne jak uzależnienie od narkotyków , ale chyba każdy z nas ćpa w swoim życiu jakąś osobę .

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy się do Ciebie nie odzywa  odrzuca połączenia  a Ty nadal dzwonisz. Kiedy powoduje  że po Twojej twarzy spływają łzy  a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz  że odczyta go dopiero rano.

szeejk dodano: 17 maja 2012

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, a Ty nadal dzwonisz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano.

Trzech chłopaków opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra:    Ja to chłopaki byłem na Majorce   mówi pierwszy   jaki wypas! Plaża  drinki  dziewczyny w bikini...    A ja byłem w Alpach   mówi drugi   śnieg po pas  narty  a jakie panienki...mmm    No stary a ty gdzie byłeś?   pytają milczącego dotąd trzeciego żaka.    Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju  co wy ale ja nie paliłem tego świństwa...    HAHAHAHA!

szeejk dodano: 17 maja 2012

Trzech chłopaków opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra: - Ja to chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini... - A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki...mmm - No stary a ty gdzie byłeś? - pytają milczącego dotąd trzeciego żaka. - Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju, co wy ale ja nie paliłem tego świństwa... // HAHAHAHA!

mam co chciałam   ale wiem   że dam radę bo jestem silna . od dziś życie zaczynam od nowa . Żegnaj ..   buziaczek.and.cukiereczek

buziaczek.and.cukiereczek dodano: 17 maja 2012

mam co chciałam - ale wiem , że dam radę bo jestem silna . od dziś życie zaczynam od nowa . Żegnaj .. / buziaczek.and.cukiereczek

Zapewnij mnie  że nie pokochasz innej.   Nie mogę.   Dlaczego?   Bo na pewno pojawi się inna.. Tylko ona będzie do Ciebie wołać  mamusiu!   ♥

szeejk dodano: 17 maja 2012

Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej. - Nie mogę. - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna.. Tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu!" ♥
Autor cytatu: jachcenajamaice

http:  www.youtube.com watch?v=FRL16wvIoMs feature=share ♥

dzyndzelek dodano: 16 maja 2012

Pamiętasz mnie? Kiedyś ponoć znaczyłam dla Ciebie wszystko.

szeejk dodano: 16 maja 2012

Pamiętasz mnie? Kiedyś ponoć znaczyłam dla Ciebie wszystko.

mam Ci do zaoferowania coś dużo piękniejszego od pocałunków  przytulania czy wspólnych zdjęć. pragnę Cię kochać.

dzyndzelek dodano: 16 maja 2012

mam Ci do zaoferowania coś dużo piękniejszego od pocałunków, przytulania czy wspólnych zdjęć. pragnę Cię kochać.
Autor cytatu: zostanzemnamisiu

no to STOO! ♥ teksty szeejk dodał komentarz: no to STOO! ♥ do wpisu 16 maja 2012
Chodźmy zabić tą nienawiść bo opanowuje świat !   Fokus

szeejk dodano: 15 maja 2012

Chodźmy zabić tą nienawiść bo opanowuje świat ! / Fokus

21 21    szeejk

szeejk dodano: 15 maja 2012

21;21 // szeejk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć