głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolerzeczywistosc

tęsknota  podobnie  jak każda choroba wymaga czasu  by się przełamać i zniknąć.. szkoda tylko  że nie każda choroba jest uleczalna

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

tęsknota, podobnie, jak każda choroba wymaga czasu, by się przełamać i zniknąć.. szkoda tylko, że nie każda choroba jest uleczalna ;(

Może i często się kłócimy. Może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad  może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne  że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet  jeśli myślimy  że to już koniec  zawsze  ale to zawsze tęsknimy  żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie  że pewnego dnia  miałoby Cię zabraknąć

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Może i często się kłócimy. Może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet, jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia, miałoby Cię zabraknąć

tak bardzo chciałabym być Ci potrzebna  tak jak Ty mi

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

tak bardzo chciałabym być Ci potrzebna, tak jak Ty mi ;(

czemu to tak boli? nie wiem. przecież to nie jest miłość.

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

czemu to tak boli? nie wiem. przecież to nie jest miłość.

Człowiek zmienia się nie do poznania  gdy zrozumie  że stracił coś  co kochał całym sobą.

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Człowiek zmienia się nie do poznania, gdy zrozumie, że stracił coś, co kochał całym sobą.

Wszystko już było  oprócz nas

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Wszystko już było, oprócz nas ;(

teeeeeeeeeesknię w chuj bardzoo !!!!!!!!!!!!

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

teeeeeeeeeesknię w chuj bardzoo !!!!!!!!!!!!

Kilka słów jest w stanie rozpierdolić komuś życie. Wiesz?

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Kilka słów jest w stanie rozpierdolić komuś życie. Wiesz?

Jeżeli mi go zabrałaś  to poproszę Cię o jedno.. daj mu szczęście szmato.

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Jeżeli mi go zabrałaś, to poproszę Cię o jedno.. daj mu szczęście szmato.

Chcę cię. Chcę zasypiać i budzić się przy tobie. Dzielić się wszystkim. Być tam  gdzie ty. Jeść wspólne śniadanie  czekać z obiadem  robić wspólnie kolację  brać razem prysznic  planować wakacje. Spędzać leniwe niedziele przed telewizorem  sprzątać razem dom  usypiać dzieci. Kłócić się i wyrzucać twoje rzeczy z sypialni  prać brudne skarpetki  słuchać krzyków córki i syna  wracać z pracy i rzucać się do łóżka. Nie spać nocami  długo rozmawiać. Siedzieć w ogrodzie i pić wino wytrawne. Żyć z tobą. Być razem  zawsze.

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

Chcę cię. Chcę zasypiać i budzić się przy tobie. Dzielić się wszystkim. Być tam, gdzie ty. Jeść wspólne śniadanie, czekać z obiadem, robić wspólnie kolację, brać razem prysznic, planować wakacje. Spędzać leniwe niedziele przed telewizorem, sprzątać razem dom, usypiać dzieci. Kłócić się i wyrzucać twoje rzeczy z sypialni, prać brudne skarpetki, słuchać krzyków córki i syna, wracać z pracy i rzucać się do łóżka. Nie spać nocami, długo rozmawiać. Siedzieć w ogrodzie i pić wino wytrawne. Żyć z tobą. Być razem, zawsze.

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na fejsie  by mieć nadzieję  że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu  bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony  bo może on akurat tam stoi. no nie chcę  to boli.

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na fejsie, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. no nie chcę, to boli.

  Mogę coś dla Ciebie zrobić?    Bądź.    Tylko tyle?    Aż tyle. :

szpady.melodia dodano: 15 marca 2013

- Mogę coś dla Ciebie zrobić? - Bądź. - Tylko tyle? - Aż tyle. :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć