głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paatuska18

i słuchając naszej piosenki to uczucia  które duszę w środku  niszczą mnie. niszczą mnie pod każdym względem.. w sumie cokolwiek nie zrobię  przypomina mi Ciebie. i przez to nie mam siły  napraw mnie ktoś.. ktokolwiek.. a Ty? Ty po prostu pozwól mi zapomnieć..   gazowana

gazowana dodano: 19 września 2011

i słuchając naszej piosenki to uczucia, które duszę w środku, niszczą mnie. niszczą mnie pod każdym względem.. w sumie cokolwiek nie zrobię, przypomina mi Ciebie. i przez to nie mam siły, napraw mnie ktoś.. ktokolwiek.. a Ty? Ty po prostu pozwól mi zapomnieć.. | gazowana

i każda z łez  która spłynęła po policzku z Twojej winy to jest właśnie droga do znienawidzenia Ciebie. a powodem jest Miłość  która wciąż boli i rani każdego dnia.   gazowana

gazowana dodano: 19 września 2011

i każda z łez, która spłynęła po policzku z Twojej winy to jest właśnie droga do znienawidzenia Ciebie. a powodem jest Miłość, która wciąż boli i rani każdego dnia. | gazowana

do szczęścia potrzebuję tylko Ciebie. byś był przy mnie. niczego więcej nie wymagam  naprawdę. jesteś w stanie to spełnić?   gazowana

gazowana dodano: 19 września 2011

do szczęścia potrzebuję tylko Ciebie. byś był przy mnie. niczego więcej nie wymagam, naprawdę. jesteś w stanie to spełnić? | gazowana

a gdybym stanęła twarzą w twarz z Tobą  co miałabym Ci powiedzieć? że zjebałeś wszystkie możliwe szanse  przy których mogłeś naprawić poprzednie błędy? że nie potrafię przestać myśleć o Tobie  nie potrafię wymazać chwil spędzonych razem  nie potrafię być z innym  nie potrafię ułożyć sobie życia  nie potrafię przede wszystkim przestać Cię kochać? byś odpowiedział  że przepraszasz i zmienisz się. jak za każdym razem  po czym zraniłbyś mnie kolejny raz.   gazowana

gazowana dodano: 19 września 2011

a gdybym stanęła twarzą w twarz z Tobą, co miałabym Ci powiedzieć? że zjebałeś wszystkie możliwe szanse, przy których mogłeś naprawić poprzednie błędy? że nie potrafię przestać myśleć o Tobie, nie potrafię wymazać chwil spędzonych razem, nie potrafię być z innym, nie potrafię ułożyć sobie życia, nie potrafię przede wszystkim przestać Cię kochać? byś odpowiedział, że przepraszasz i zmienisz się. jak za każdym razem, po czym zraniłbyś mnie kolejny raz. | gazowana

  Co robisz ?    Wypisuję Ci list gratulacyjny.    Jaki list ?    Z serdecznymi gratulacjami za zajęcie pierwszego miejsca w moim sercu.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

- Co robisz ? - Wypisuję Ci list gratulacyjny. - Jaki list ? - Z serdecznymi gratulacjami za zajęcie pierwszego miejsca w moim sercu.

Ludzkie nieszczęścia są jak znalezione fotografie: dla wszystkich obojętne z wyjątkiem właściciela.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

Ludzkie nieszczęścia są jak znalezione fotografie: dla wszystkich obojętne z wyjątkiem właściciela.

ten uśmiech niby taki infantylny  to spojrzenie takie banalne  ale mogłabym pochłaniać je godzinami   3

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

ten uśmiech niby taki infantylny, to spojrzenie takie banalne, ale mogłabym pochłaniać je godzinami < 3

Przyjaźń jest wtedy  gdy mimo mnóstwa własnych problemów zostawiasz swoje sprawy i biegniesz do przyjaciela aby go wysłuchać i powiedzieć kretyńskie wszystko będzie dobrze   które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

Przyjaźń jest wtedy, gdy mimo mnóstwa własnych problemów zostawiasz swoje sprawy i biegniesz do przyjaciela aby go wysłuchać i powiedzieć kretyńskie"wszystko będzie dobrze", które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Są dwa sposoby na to  że mnie zdobędziesz. Pierwszy nie działa  a drugi nie istnieje.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

Są dwa sposoby na to, że mnie zdobędziesz. Pierwszy nie działa, a drugi nie istnieje.

ten beznadziejny stan kiedy dostajesz to czego bardzo pragnąłeś  po chwili uświadamiając sobie  że nie o to Ci chodziło.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

ten beznadziejny stan kiedy dostajesz to czego bardzo pragnąłeś, po chwili uświadamiając sobie, że nie o to Ci chodziło.

zawsze mnie to dziwiło : dwoje ludzi   którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko   nagle przestają się znaĆ. . .

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

zawsze mnie to dziwiło : dwoje ludzi , którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko , nagle przestają się znaĆ. . .

Tak naprawdę to nie jesteś ładny  nie jesteś fajny  nie jesteś miły  nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to  kochanie.

mamswietnypomysl_x3 dodano: 19 września 2011

Tak naprawdę to nie jesteś ładny, nie jesteś fajny, nie jesteś miły, nie jesteś męski i nie jesteś przystojny. Ty jesteś ponad to, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć