głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika owocolistek

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć  ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci  że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

onaa56 dodano: 9 kwietnia 2013

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

To chyba nie moja wina  że mam na Twoim punkcie obsesje. To nie ja oczarowałam samą siebie uśmiechem i inteligencją i wszystkimi cechami idealnego mężczyzny .

onaa56 dodano: 9 kwietnia 2013

To chyba nie moja wina, że mam na Twoim punkcie obsesje. To nie ja oczarowałam samą siebie uśmiechem i inteligencją i wszystkimi cechami idealnego mężczyzny .

Czasami chciałabym skakać ze szczęścia  ale wtedy patrzysz na mnie  z czułością  bierzesz na kolana i mówisz:    Dam Ci jeszcze więcej szczęścia.

onaa56 dodano: 9 kwietnia 2013

Czasami chciałabym skakać ze szczęścia, ale wtedy patrzysz na mnie z czułością, bierzesz na kolana i mówisz: - Dam Ci jeszcze więcej szczęścia.

Nie produkuj się i tak jebie mnie twoje zdanie.

onaa56 dodano: 9 kwietnia 2013

Nie produkuj się i tak jebie mnie twoje zdanie.

 Hehehe  to ty masz w spodniach.

onaa56 dodano: 9 kwietnia 2013

"Hehehe" to ty masz w spodniach.

Czuję  że upadam psychicznie. Po prostu już nie daję rady. Zadręczam się i za dużo myślę. Chcę by było lepiej. Codziennie staram się wyjść na prostą. Próbuję nie patrzeć mu w oczy  zmienić swoje ścieżki  zniknąć choćby na chwilę  ale nie potrafię. Mam przestać? Zastanawianie się  jak ruszyć tę machinę do przodu w niczym mi nie pomoże? Rozmowa z nim również? To powiedz mi  co zrobić żeby ogarnąć to chore serce. Chyba powinnam przestać istnieć albo zacząć od nowa na innej drodze. Powinnam czerpać z życia jak najwięcej i zostawić wszystko za sobą. Powinnam tak wiele  a nadal jestem tutaj i duszę się pragnieniami. Dlaczego?   yezoo

namalowanaksiezniczka dodano: 8 kwietnia 2013

Czuję, że upadam psychicznie. Po prostu już nie daję rady. Zadręczam się i za dużo myślę. Chcę by było lepiej. Codziennie staram się wyjść na prostą. Próbuję nie patrzeć mu w oczy, zmienić swoje ścieżki, zniknąć choćby na chwilę, ale nie potrafię. Mam przestać? Zastanawianie się, jak ruszyć tę machinę do przodu w niczym mi nie pomoże? Rozmowa z nim również? To powiedz mi, co zrobić żeby ogarnąć to chore serce. Chyba powinnam przestać istnieć albo zacząć od nowa na innej drodze. Powinnam czerpać z życia jak najwięcej i zostawić wszystko za sobą. Powinnam tak wiele, a nadal jestem tutaj i duszę się pragnieniami. Dlaczego? [ yezoo ]

co chcesz mi udowodnić swoimi dennymi tekstami ? że IQ może być ujemne ?

onaa56 dodano: 8 kwietnia 2013

co chcesz mi udowodnić swoimi dennymi tekstami ? że IQ może być ujemne ?

Mam ochotę przypierolic Ci tak   że własna matka by Cię nie poznała   ale nie zrobię tego  bo wiem   że miałbyś satysfakcję z konsekwencji jakie poniosę za taką szmatę jak Ty.

onaa56 dodano: 8 kwietnia 2013

Mam ochotę przypierolic Ci tak , że własna matka by Cię nie poznała - ale nie zrobię tego, bo wiem , że miałbyś satysfakcję z konsekwencji jakie poniosę za taką szmatę jak Ty.

Niektórzy mężczyźni to chodzące dowody  że jednak może być gorzej.

onaa56 dodano: 8 kwietnia 2013

Niektórzy mężczyźni to chodzące dowody, że jednak może być gorzej.

Zawsze kiedy chodzę w twojej bluzie po domu mama dziwnym głosem pyta ... Tęsknisz za nim  prawda ? Wtedy nie potrafię nic odpowiedzieć a w oczach mam łzy .

onaa56 dodano: 8 kwietnia 2013

Zawsze kiedy chodzę w twojej bluzie po domu mama dziwnym głosem pyta ... Tęsknisz za nim, prawda ? Wtedy nie potrafię nic odpowiedzieć a w oczach mam łzy .

Stanęli na środku chodnika nie zważając na resztę przechodnich. przyciągnął ją do siebie  objął ją w talii i delikatnie musnął po policzku. pocałował ją namiętnie . wplotła palce w jego włosy . niech patrzą  niech widzą jaka jestem szczęśliwa   pomyślała.

onaa56 dodano: 8 kwietnia 2013

Stanęli na środku chodnika nie zważając na resztę przechodnich. przyciągnął ją do siebie, objął ją w talii i delikatnie musnął po policzku. pocałował ją namiętnie . wplotła palce w jego włosy . niech patrzą, niech widzą jaka jestem szczęśliwa - pomyślała.

Jeśli mogłabym wybrać jak chcę umrzeć to chciałabym aby to nastąpiło w nocy. W Twoich ramionach. Otulona Twoim zapachem i ciepłem Twojego ciała. Wtulona w Twój muskularny tors. A moje ostatnie wypowiedziane słowa brzmiałyby tak : Wiesz  że długo bez Ciebie nie wytrzymam. Już niedługo znowu będziemy razem. I nawet śmierć nas nie rozłączy.

onaa56 dodano: 7 kwietnia 2013

Jeśli mogłabym wybrać jak chcę umrzeć to chciałabym aby to nastąpiło w nocy. W Twoich ramionach. Otulona Twoim zapachem i ciepłem Twojego ciała. Wtulona w Twój muskularny tors. A moje ostatnie wypowiedziane słowa brzmiałyby tak : Wiesz, że długo bez Ciebie nie wytrzymam. Już niedługo znowu będziemy razem. I nawet śmierć nas nie rozłączy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć