głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oksymorondobra

Czuję  że umieram z samotności  z miłości  z rozpaczy  z nienawiści   ze wszystkiego  co może mi zaoferować ten świat.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Czuję, że umieram z samotności, z miłości, z rozpaczy, z nienawiści - ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat.

Jara mnie Twoje serce.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Jara mnie Twoje serce.

Co chcesz mi udowodnić swoimi dennymi tekstami? Że IQ może być ujemne?

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Co chcesz mi udowodnić swoimi dennymi tekstami? Że IQ może być ujemne?

Skoro zniszczyłeś mój świat   to może czas na rewanż ?

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Skoro zniszczyłeś mój świat , to może czas na rewanż ?

za późno. już nie musisz o mnie walczyć. dziękuję.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

za późno. już nie musisz o mnie walczyć. dziękuję.

Zawsze istnieje tych milion przypadków  że na siebie wpadniemy  gdy tego nie chcę. Kolejny milion zbiegów okoliczności  że na siebie nie wpadniemy  gdy cholernie tego pragnę.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Zawsze istnieje tych milion przypadków, że na siebie wpadniemy, gdy tego nie chcę. Kolejny milion zbiegów okoliczności, że na siebie nie wpadniemy, gdy cholernie tego pragnę.

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami  może nie po tygodniu  ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni  w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia  zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'  bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Boje się tego co będzie dalej.. co z moim życiem  uczuciami  przyszłością.. boje się rozpocząć nowy rozdział  a jednocześnie mecze się w tym. tyle bólu tyle łez i głupich postanowień  że będzie dobrze.. wszystko na nic.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Boje się tego co będzie dalej.. co z moim życiem, uczuciami, przyszłością.. boje się rozpocząć nowy rozdział, a jednocześnie mecze się w tym. tyle bólu tyle łez i głupich postanowień, że będzie dobrze.. wszystko na nic.

Minął termin ważności twoich słów...

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Minął termin ważności twoich słów...

Pamiętaj  że dla kogoś znaczysz wszystko. Jest taki ktoś  komu śnisz się  co noc. Jest taki ktoś  kto kocha Cię ponad wszystko.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Pamiętaj, że dla kogoś znaczysz wszystko. Jest taki ktoś, komu śnisz się, co noc. Jest taki ktoś, kto kocha Cię ponad wszystko.

Nie chcę nazwać Cię mą przeszłością  nie chcę ze łzami w oczach krztusić się wspomnieniami  próbując zapomnieć o kimś  kogo mogłabym nazwać swym osobistym szczęściem. chcę abyś był codziennością  swym byciem obok  każdego dnia wywołując na twarzy uśmiech. chcę po raz kolejny zaufać  wierzyć w każde słowo wypowiedziane z Twych ust  tak po prostu bez strachu przed tym  że już następnego wieczoru zakończysz sens tego czym żyję.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Nie chcę nazwać Cię mą przeszłością, nie chcę ze łzami w oczach krztusić się wspomnieniami, próbując zapomnieć o kimś, kogo mogłabym nazwać swym osobistym szczęściem. chcę abyś był codziennością, swym byciem obok, każdego dnia wywołując na twarzy uśmiech. chcę po raz kolejny zaufać, wierzyć w każde słowo wypowiedziane z Twych ust, tak po prostu bez strachu przed tym, że już następnego wieczoru zakończysz sens tego czym żyję.

Nie pozwól by Nasze wspólne marzenia  tak po prostu zniknęły  jak słońce gdzieś za horyzontem każdego dnia. by echo uderzeń Naszych serc nagle poszło w zapomnienie  jak miliony słów  obietnic i uśmiechów zadedykowanych tylko dla siebie. proszę  nie dopuść do tego by to inni decydowali o Twych uczuciach  by za każdym razem zazdrość dominowała w sercach  brała górę nad rozsądkiem i zaufaniem  które przecież miało być bezgraniczne. proszę  przywróć to co było między Nami  wróć mówiąc  że tak naprawdę nie potrafisz istnieć ze świadomością  że nie ma mnie obok. uwielbiaj i doceniaj jak kiedyś  na każdym kroku obiecując  że bez względu na to co się stanie  dla mnie będziesz już zawsze.

trail_of_tears dodano: 6 listopada 2011

Nie pozwól by Nasze wspólne marzenia, tak po prostu zniknęły, jak słońce gdzieś za horyzontem każdego dnia. by echo uderzeń Naszych serc nagle poszło w zapomnienie, jak miliony słów, obietnic i uśmiechów zadedykowanych tylko dla siebie. proszę, nie dopuść do tego by to inni decydowali o Twych uczuciach, by za każdym razem zazdrość dominowała w sercach, brała górę nad rozsądkiem i zaufaniem, które przecież miało być bezgraniczne. proszę, przywróć to co było między Nami, wróć mówiąc, że tak naprawdę nie potrafisz istnieć ze świadomością, że nie ma mnie obok. uwielbiaj i doceniaj jak kiedyś, na każdym kroku obiecując, że bez względu na to co się stanie, dla mnie będziesz już zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć