głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notperfect

Po co mi serce  skoro Twoje dla mnie nie bije.

isthislovee dodano: 20 marca 2012

Po co mi serce, skoro Twoje dla mnie nie bije.

  to   że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym ze cenie Ciebie bardziej niż swoją dume ...

isthislovee dodano: 19 marca 2012

, to , że przepraszam nie znaczy ze nie mam racji tylko świadczy o tym ze cenie Ciebie bardziej niż swoją dume ...

Tej nocy zrozumiałem  dlaczego mój ojciec pił  gdy umarła mama. Wódka była tej nocy jak tlen. Znowu można było oddychać. livingtheimagination

isthislovee dodano: 19 marca 2012

Tej nocy zrozumiałem, dlaczego mój ojciec pił, gdy umarła mama. Wódka była tej nocy jak tlen. Znowu można było oddychać./livingtheimagination

Najgorsze jest to  że nie dostrzegasz tego  jak się od kogoś uzależniasz.Jak ta osoba w jednej chwili staje się całym Twoim życiem.

isthislovee dodano: 19 marca 2012

Najgorsze jest to, że nie dostrzegasz tego, jak się od kogoś uzależniasz.Jak ta osoba w jednej chwili staje się całym Twoim życiem.

Pragnę Cię ponad normę.

isthislovee dodano: 19 marca 2012

Pragnę Cię ponad normę.

Może powinnam czuć ból. Czuje ulgę.

isthislovee dodano: 19 marca 2012

Może powinnam czuć ból. Czuje ulgę.

i znowu przebudzam się ze snu w dzień  i widzę Ciebie. na nowo Cię mam. dochodzę do świadomości jaki mamy obecnie czas  a na mojej klatce piersiowej znowu pojawia się ten głaz uniemożliwiający oddychanie. brakuję mi Cię. ten żal wypełniający mnie od wnętrza  zamarzający moje serce. przerażający strach przed stratą czegoś  co już się straciło.

isthislovee dodano: 19 marca 2012

i znowu przebudzam się ze snu w dzień, i widzę Ciebie. na nowo Cię mam. dochodzę do świadomości jaki mamy obecnie czas, a na mojej klatce piersiowej znowu pojawia się ten głaz uniemożliwiający oddychanie. brakuję mi Cię. ten żal wypełniający mnie od wnętrza, zamarzający moje serce. przerażający strach przed stratą czegoś, co już się straciło.

Nie  nie zrezygnował dla mnie z imprez. Nie odpuścił alkoholu i używek. Wcale nie był czulszy i krzyczał zawsze tak samo. Miał zerwać z poprzednim życiem  a pozbył się teraźniejszego  tego ze mną.  esperer

esperer dodano: 19 marca 2012

Nie, nie zrezygnował dla mnie z imprez. Nie odpuścił alkoholu i używek. Wcale nie był czulszy i krzyczał zawsze tak samo. Miał zerwać z poprzednim życiem, a pozbył się teraźniejszego, tego ze mną. /esperer

Błagam Cię  nie mów  że cokolwiek byś zmieniła  bo wiem że nigdy nie oddałabyś wspomnień z nim. esperer

esperer dodano: 19 marca 2012

Błagam Cię, nie mów, że cokolwiek byś zmieniła, bo wiem,że nigdy nie oddałabyś wspomnień z nim./esperer

Zaczęło się od niewinnych spojrzeń i uśmiechów. Zakończyło na zdradach i wyzwiskach. Dzięki. esperer

esperer dodano: 19 marca 2012

Zaczęło się od niewinnych spojrzeń i uśmiechów. Zakończyło na zdradach i wyzwiskach. Dzięki./esperer

Podobno prawdziwego uczucia nic nie jest w stanie zniszczyć. Popatrz jacy musieliśmy być plastikowi. esperer

esperer dodano: 19 marca 2012

Podobno prawdziwego uczucia nic nie jest w stanie zniszczyć. Popatrz jacy musieliśmy być plastikowi./esperer

najpiękniejsze z uczuć  kiedy stoisz z plastikowym kubkiem po brzegi wypełnionym wódką  a w sercu czujesz trzaskające w nich drzwi ze względu na panujący przeciąg spowodowany pierdoloną pustką. ulga. zwyczajne wypranie uczuć i powieszenie je wraz z bielizną na sznurku.

isthislovee dodano: 18 marca 2012

najpiękniejsze z uczuć, kiedy stoisz z plastikowym kubkiem po brzegi wypełnionym wódką, a w sercu czujesz trzaskające w nich drzwi ze względu na panujący przeciąg spowodowany pierdoloną pustką. ulga. zwyczajne wypranie uczuć i powieszenie je wraz z bielizną na sznurku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć