głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieogarniamx3

Mów do mnie mów  możesz mówić cicho   Możesz mówić bez słów  bez słów rozumiemy się nawzajem.   Fisz

ramona_23 dodano: 24 luty 2014

Mów do mnie mów, możesz mówić cicho, Możesz mówić bez słów, bez słów rozumiemy się nawzajem. / Fisz

Wszystko co najlepsze przynosisz mi Ty. Dajesz mi radość z życia i ocierasz łzy. Już na zawsze chcę być z Tobą bo  jesteś moją lepszą połową. Mijają dni i mijają z Tobą lata. Każdy dzień następny to dla mnie ważna data. I chęć życie nie jest łatwe a los ciągle figle płata. Twoje dźwięki są jak dla mojego serca łata. Posłuchaj Kochanie   zawsze byłaś i będziesz dla mnie na pierwszym planie. I nie obchodzi mnie zawistnych ludzi gadanie. Być zawsze przy Tobie to moje zadanie. I kiedy zamykam oczy ciągle w moim serc grasz. Kiedy jestem przy Tobie cały świat należy do nas. I od kiedy usłyszałem Cię pierwszy raz. Jesteś moim ogniem nie pozwolę żebyś zgasł. I nie trać nadziei że przyjdą kiedyś lepsze dni. Moje serce pełne melodii i emocji. Uwierz mi że jedyne o czym marzę   to spędzić każdy dzień mojego życia z Tobą w parze.

jachcenajamaice dodano: 23 luty 2014

Wszystko co najlepsze przynosisz mi Ty. Dajesz mi radość z życia i ocierasz łzy. Już na zawsze chcę być z Tobą bo, jesteś moją lepszą połową. Mijają dni i mijają z Tobą lata. Każdy dzień następny to dla mnie ważna data. I chęć życie nie jest łatwe a los ciągle figle płata. Twoje dźwięki są jak dla mojego serca łata. Posłuchaj Kochanie - zawsze byłaś i będziesz dla mnie na pierwszym planie. I nie obchodzi mnie zawistnych ludzi gadanie. Być zawsze przy Tobie to moje zadanie. I kiedy zamykam oczy ciągle w moim serc grasz. Kiedy jestem przy Tobie cały świat należy do nas. I od kiedy usłyszałem Cię pierwszy raz. Jesteś moim ogniem nie pozwolę żebyś zgasł. I nie trać nadziei że przyjdą kiedyś lepsze dni. Moje serce pełne melodii i emocji. Uwierz mi że jedyne o czym marzę - to spędzić każdy dzień mojego życia z Tobą w parze.

 Za przyjaźń  bo bez tego nie doszedłbym nigdzie  choć z roku na rok  coraz mniej nas na tej liście.”

jachcenajamaice dodano: 23 luty 2014

"Za przyjaźń, bo bez tego nie doszedłbym nigdzie, choć z roku na rok, coraz mniej nas na tej liście.”

Znajdź sobie kogoś kto będzie dumny  że Ciebie ma. :

kicikici.xd dodano: 23 luty 2014

Znajdź sobie kogoś kto będzie dumny, że Ciebie ma. :)

Nie żyw już urazy  próbowaliśmy tyle razy.  A teraz to przeszłość  chyba coś nam uciekło

siemakochamcie dodano: 22 luty 2014

Nie żyw już urazy, próbowaliśmy tyle razy. A teraz to przeszłość, chyba coś nam uciekło

Co z tego ze nie jesteśmy ze sobą  przecież jesteśmy sobie przeznaczeni  widocznie to nie jest jeszcze nasz czas.

mrs_porazka dodano: 21 luty 2014

Co z tego ze nie jesteśmy ze sobą, przecież jesteśmy sobie przeznaczeni, widocznie to nie jest jeszcze nasz czas.

Mam zimne dłonie i wojnę w głowie

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Mam zimne dłonie i wojnę w głowie

Zapętlony w lękach ciągle je odpędzam  nawet jak ta szklanka z lodem ciągnie mnie do piekła

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Zapętlony w lękach ciągle je odpędzam nawet jak ta szklanka z lodem ciągnie mnie do piekła

5 dzień z Chodakowską a moje zapomniane mięśnie bezczelnie przypominają o sobie . o.O  r23

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

5 dzień z Chodakowską a moje zapomniane mięśnie bezczelnie przypominają o sobie . o.O/ r23

Spoko kocie  mamy 9 żyć  to ostatnie jest najlepsze i chcę Ciebie w nim.  Rasmentalism

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Spoko kocie, mamy 9 żyć, to ostatnie jest najlepsze i chcę Ciebie w nim./ Rasmentalism

 .  nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem  czy miałabym odwagę  powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem  czy umiałabym podejść i tak po prostu Cię przytulić. nie wiem  czy odważyłabym się musnąć Cię w usta i złapać za rękę. każdego dnia układam setki scenariuszy  które i tak nigdy nie dojdą do skutku  bo chyba nie zdałabym się na odwagę  by wpleść je w życie. chociaż jest mi ciężko to zostawmy to  może to minie  może potem wspomnimy to jako cudowną przeszłość. może wcale nie jesteśmy sobie pisani  może to wszystko nie ma sensu. zostawmy to  czas nam pokaże  czy kiedyś będziemy ze sobą  czy całkiem osobno  po dwóch stronach świata

meryszju dodano: 20 luty 2014

`. nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem, czy miałabym odwagę, powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem, czy umiałabym podejść i tak po prostu Cię przytulić. nie wiem, czy odważyłabym się musnąć Cię w usta i złapać za rękę. każdego dnia układam setki scenariuszy, które i tak nigdy nie dojdą do skutku, bo chyba nie zdałabym się na odwagę, by wpleść je w życie. chociaż jest mi ciężko to zostawmy to, może to minie, może potem wspomnimy to jako cudowną przeszłość. może wcale nie jesteśmy sobie pisani, może to wszystko nie ma sensu. zostawmy to, czas nam pokaże, czy kiedyś będziemy ze sobą, czy całkiem osobno, po dwóch stronach świata

 .  może to nie jest to. może nie jestem jeszcze na to gotowa  ale chcę się przekonać  czy naprawdę jesteśmy dla siebie. zauroczyłeś mnie swoją barwną osobowością. znamy się tak krótko  a rozmawiamy jak dobrzy kumple. siedzimy ze sobą godzinami i nie kończą nam się tematy. jesteś tylko dla mnie  obejmujesz mnie w talii i muskasz delikatnie w szyję. czuję jak przechodzą mnie dreszcze  odwracam się mimowolnie i zatapiam usta w namiętnym pocałunku. zaangażowałam się  lecz teraz wiem jedno   nie mogę Cię stracić.

meryszju dodano: 20 luty 2014

`. może to nie jest to. może nie jestem jeszcze na to gotowa, ale chcę się przekonać, czy naprawdę jesteśmy dla siebie. zauroczyłeś mnie swoją barwną osobowością. znamy się tak krótko, a rozmawiamy jak dobrzy kumple. siedzimy ze sobą godzinami i nie kończą nam się tematy. jesteś tylko dla mnie, obejmujesz mnie w talii i muskasz delikatnie w szyję. czuję jak przechodzą mnie dreszcze, odwracam się mimowolnie i zatapiam usta w namiętnym pocałunku. zaangażowałam się, lecz teraz wiem jedno - nie mogę Cię stracić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć