głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieoddychaj

 wyglądała tak krucho że zdawało się iż najlżejszy podmuch może rozbić ją o ścianę.

luckycharm dodano: 18 lipca 2013

"wyglądała tak krucho,że zdawało się,iż najlżejszy podmuch może rozbić ją o ścianę."

 Myślisz że jak powiem prawdę to wszystko będzie dobrze ale nie znasz tej prawdy.Mówisz jak ci  którzy głoszą że prawda Cię wyzwoli ale nie masz o tym pojęcia.Prawda nie zawsze czyni Cię wolnym.Czasem może zabić.

luckycharm dodano: 18 lipca 2013

"Myślisz,że jak powiem prawdę,to wszystko będzie dobrze,ale nie znasz tej prawdy.Mówisz jak ci, którzy głoszą,że prawda Cię wyzwoli,ale nie masz o tym pojęcia.Prawda nie zawsze czyni Cię wolnym.Czasem może zabić."

i znów nastały dni  gdy po wiadomości 'stoje pod bramą  otwórz tą cholerną furtkę' maluje się uśmiech na mojej twarzy  gdy prozaiczne codzienne sprawy stają się najlepszymi rzeczami w życiu. stało się. znów rozmowa o pracy czy o sprzedaniu auta jest czymś  o czym mogę z Nim rozmawiać 24 7. możemy leżeć na łóżku i przez pół godziny się na siebie tylko patrzeć  bez żadnego słowa. możemy jechać autem i po prostu milczeć bo przecież czujemy się dobrze w ciszy. i nawet pomaga mi w wyborze zaproszeń osiemnastkowych ciągle marudząc  że te są zbyt różowe choć i tak wiem  że wybierze akurat te. i chodzi ze mną na cmentarze  których oboje tak bardzo nie lubimy. i każe mi ćwiczyć bo wie  jak bardzo potrzebuję ruchu. i możemy razem spędzać tylko jeden dzień w tygodniu  który jest najwspanialszym dniem. i może mnie budzić codziennie o tej 5.23 z informacją  że wyjeżdża do pracy i jak zawsze będzie uważać na siebie. możemy.. możemy bo znów wyszło słońce  bo znów wychodzą uczucia.   maniia

maniia dodano: 17 lipca 2013

i znów nastały dni, gdy po wiadomości 'stoje pod bramą, otwórz tą cholerną furtkę' maluje się uśmiech na mojej twarzy, gdy prozaiczne codzienne sprawy stają się najlepszymi rzeczami w życiu. stało się. znów rozmowa o pracy czy o sprzedaniu auta jest czymś, o czym mogę z Nim rozmawiać 24/7. możemy leżeć na łóżku i przez pół godziny się na siebie tylko patrzeć, bez żadnego słowa. możemy jechać autem i po prostu milczeć bo przecież czujemy się dobrze w ciszy. i nawet pomaga mi w wyborze zaproszeń osiemnastkowych ciągle marudząc, że te są zbyt różowe choć i tak wiem, że wybierze akurat te. i chodzi ze mną na cmentarze, których oboje tak bardzo nie lubimy. i każe mi ćwiczyć bo wie, jak bardzo potrzebuję ruchu. i możemy razem spędzać tylko jeden dzień w tygodniu, który jest najwspanialszym dniem. i może mnie budzić codziennie o tej 5.23 z informacją, że wyjeżdża do pracy i jak zawsze będzie uważać na siebie. możemy.. możemy bo znów wyszło słońce, bo znów wychodzą uczucia. / maniia

 the more we try not to see or think about something  the more we actually notice them.

luckycharm dodano: 17 lipca 2013

"the more we try not to see or think about something, the more we actually notice them."

http:  ask.fm problematycznie    zapraszam

yezoo dodano: 17 lipca 2013

Jestem dokładnie tu gdzie chcę być  bo zrozumiałem  że muszę włożyć wszystko co mam w swe marzenia. Muszę tym oddychać  muszę się tym żywić  to ma być moim snem. I dopóki nie dotrzesz do tego punktu  to nigdy w życiu nie odniesiesz sukcesu. Ale gdy już tam będziesz  to gwarantuję ci  że świat będzie leżał u twych stóp. Pracuj ciężko  a zyskasz wszystko  czego tylko pragniesz.   Andreas Anastasi

yezoo dodano: 16 lipca 2013

Jestem dokładnie tu gdzie chcę być, bo zrozumiałem, że muszę włożyć wszystko co mam w swe marzenia. Muszę tym oddychać, muszę się tym żywić, to ma być moim snem. I dopóki nie dotrzesz do tego punktu, to nigdy w życiu nie odniesiesz sukcesu. Ale gdy już tam będziesz, to gwarantuję ci, że świat będzie leżał u twych stóp. Pracuj ciężko, a zyskasz wszystko, czego tylko pragniesz. | Andreas Anastasi

Musisz dać z siebie wszystko  co tylko możesz i gdy dobrniesz do punktu  w którym naprawdę pragniesz sukcesu  tak jak pragniesz oddychać  wtedy właśnie zaczniesz zwyciężać.   Andreas Anastasi

yezoo dodano: 16 lipca 2013

Musisz dać z siebie wszystko, co tylko możesz i gdy dobrniesz do punktu, w którym naprawdę pragniesz sukcesu, tak jak pragniesz oddychać, wtedy właśnie zaczniesz zwyciężać. | Andreas Anastasi

Miałaś tak kiedyś  że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś  że odwracałaś wzrok  kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć  że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki  z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

jachcenajamaice dodano: 16 lipca 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

 pod zbroją sarkazmu zwykle kryje się miękkie serce.

luckycharm dodano: 14 lipca 2013

"pod zbroją sarkazmu zwykle kryje się miękkie serce."

razem z Tobą staje się łatwiejsze wszystko.

wallsieeeeziomm dodano: 14 lipca 2013

razem z Tobą staje się łatwiejsze wszystko.

Widząc twój uśmiech  nie pragnę niczego więcej.

wallsieeeeziomm dodano: 14 lipca 2013

Widząc twój uśmiech, nie pragnę niczego więcej.

Dlaczego ciebie kocham? Daj spokój jakie to głupie pytanie. Dotknij ręką mojej klaty piersiowej. Czujesz? Bije. Bije tylko i wyłącznie dla Ciebie.

wallsieeeeziomm dodano: 14 lipca 2013

Dlaczego ciebie kocham? Daj spokój jakie to głupie pytanie. Dotknij ręką mojej klaty piersiowej. Czujesz? Bije. Bije tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć