głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mysia381

Wszystko sprowadza sie do ostatniej osoby o ktorej myslisz przed snem  bo wlasnie tam jest Twoje serce.

rox930 dodano: 6 września 2014

Wszystko sprowadza sie do ostatniej osoby o ktorej myslisz przed snem, bo wlasnie tam jest Twoje serce.

Jeśli chodzi o porządek  to ja mam zawsze czystą w pokoju.    wziuum

nusiaq91 dodano: 5 września 2014

Jeśli chodzi o porządek, to ja mam zawsze czystą w pokoju. // wziuum

Najgorzej jest się dowiedzieć po latach   że on czuł dokładnie to samo.    bizzmezz

nusiaq91 dodano: 5 września 2014

Najgorzej jest się dowiedzieć po latach , że on czuł dokładnie to samo. // bizzmezz

Jeśli ktoś traktuje Cię źle  pamiętaj  że jest coś nie tak z nim  a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

twojaprzytulankax3 dodano: 5 września 2014

Jeśli ktoś traktuje Cię źle, pamiętaj, że jest coś nie tak z nim, a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

Nie było nam ze sobą dobrze  jakby mógł pan sądzić. Lecz jeszcze gorzej było nam bez siebie. Rozstawaliśmy się  wracaliśmy  znów się rozstawaliśmy  znów wracaliśmy. I za każdym razem przyrzekaliśmy sobie  że już się nie rozstaniemy. Po czym znów to samo.

tacogokocham dodano: 5 września 2014

Nie było nam ze sobą dobrze, jakby mógł pan sądzić. Lecz jeszcze gorzej było nam bez siebie. Rozstawaliśmy się, wracaliśmy, znów się rozstawaliśmy, znów wracaliśmy. I za każdym razem przyrzekaliśmy sobie, że już się nie rozstaniemy. Po czym znów to samo.

To bar­dzo dziw­ne  ale nap­rawdę można kochać ko­goś przez całe życie. Nieza­leżnie od te­go  jak da­leko znaj­du­je się ukocha­na oso­ba  jej wspom­nienie zaw­sze no­si się w sercu.

tacogokocham dodano: 5 września 2014

To bar­dzo dziw­ne, ale nap­rawdę można kochać ko­goś przez całe życie. Nieza­leżnie od te­go, jak da­leko znaj­du­je się ukocha­na oso­ba, jej wspom­nienie zaw­sze no­si się w sercu.

' Wszystko czego chcę to być Twoją codziennością. '

myszka23101 dodano: 5 września 2014

' Wszystko czego chcę to być Twoją codziennością. '

' Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić  nie zabieraj mi marzeń i tul mocniej. Bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie. Karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas. Pamiętaj o mnie i kochaj. '

myszka23101 dodano: 5 września 2014

' Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić, nie zabieraj mi marzeń i tul mocniej. Bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie. Karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas. Pamiętaj o mnie i kochaj. '

' Wiesz  temu jednemu chłopakowi chciałabym dać  tak zwyczajnie  najzwyczajniej w świecie  jak podarek imieninowy czy urodzinowy  całe moje życie. Bez reszty. '

myszka23101 dodano: 5 września 2014

' Wiesz, temu jednemu chłopakowi chciałabym dać, tak zwyczajnie, najzwyczajniej w świecie- jak podarek imieninowy czy urodzinowy- całe moje życie. Bez reszty. '

powiem wam prawdę o migracji  to ściema! tak wielka jaką tylko mogliście zobaczyć  jadąc metrem widzisz jak ludzie wpatrują się swoimi szklanymi oczyma w ekran telefonu oglądając zdjęcia małego dziecka  ukochanej żony czy cudownego męża    powiesz że mieli inne wyście  że praca za granica to nie ostateczność że nie musieli  że nikt im nie kazał.. że mogli zostać z rodziną i klepać biedę  bo jak można wyżywić rodzinę za 1300zł? Liczą każdą złotówkę  patrzą czy wystarczy im do końca  a tym bardziej co włożą do garnka...taka jest prawda.. czy kiedyś rząd pomyślał czemu nie ma obywateli to proste bo robią tak żebyśmy uciekali z kraju gdzie się urodziliśmy  zabierają biednym a dają bogatym.. nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie a jeszcze gorszą zastaną nasze dzieci.. Przeraża mnie to że  człowiek człowiekowi wilkiem  a staje się to bardziej prawdziwe niż patriotyzm w naszych sercach. Kocham Cie Polsko ale nie wiem ile jeszcze wytrzymamy..

chokoreeto dodano: 4 września 2014

powiem wam prawdę o migracji, to ściema! tak wielka jaką tylko mogliście zobaczyć, jadąc metrem widzisz jak ludzie wpatrują się swoimi szklanymi oczyma w ekran telefonu oglądając zdjęcia małego dziecka, ukochanej żony czy cudownego męża,,, powiesz że mieli inne wyście, że praca za granica to nie ostateczność że nie musieli, że nikt im nie kazał.. że mogli zostać z rodziną i klepać biedę, bo jak można wyżywić rodzinę za 1300zł? Liczą każdą złotówkę, patrzą czy wystarczy im do końca, a tym bardziej co włożą do garnka...taka jest prawda.. czy kiedyś rząd pomyślał czemu nie ma obywateli to proste bo robią tak żebyśmy uciekali z kraju gdzie się urodziliśmy, zabierają biednym a dają bogatym.. nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie a jeszcze gorszą zastaną nasze dzieci.. Przeraża mnie to że "człowiek człowiekowi wilkiem" a staje się to bardziej prawdziwe niż patriotyzm w naszych sercach. Kocham Cie Polsko ale nie wiem ile jeszcze wytrzymamy..

czekasz aż zaśniesz bo wiesz że to przybliża Ciebie do powrotu..

chokoreeto dodano: 4 września 2014

czekasz aż zaśniesz bo wiesz że to przybliża Ciebie do powrotu..

Unikaj ludzi  którzy Cię nie szanują. Zrób to z szacunku do samego siebie. Nie ma powodu podlizywać się komuś  kto uważa cię za gówno.

twojaprzytulankax3 dodano: 4 września 2014

Unikaj ludzi, którzy Cię nie szanują. Zrób to z szacunku do samego siebie. Nie ma powodu podlizywać się komuś, kto uważa cię za gówno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć