głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lovingsausage

Wszyscy mają mambę  lecz nie ja  nie należę do drużyny Actimela  nie posiadam 3 letniej gwarancji  ani gwarancji zwrotu kosztów  nie dodaje skrzydeł  nie znam Goździkowej  ze mną Ci się nie upiecze  nie zapewniam uczucia komfortu  dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Trollu  minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr  nie wygładzam ani nie redukuje zmarszczek  mam więcej niż 2 kalorie  nie jestem owocem Jogobelli  przed użyciem nie wymagam zapoznania się z ulotką  ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą  to ja nie mam szans z pragnieniem  nie trafiam silnie w ból  nie posiadam napisu pod nakrętką  ani kolorowanki pod etykietką  nie pochodzę z pierwszego tłoczenia  wciąż nie wiem skąd bierze się Chocapic  nie wiem też dlaczego Cini Minis jest takie cynamonowe  nie rozpływam się w dłoni  ani w ustach  poza tym nie brałam udziału w  Tańcu z Gwiazdami ... aha. jeszcze jedno. nie znajdziesz mnie w co piątej Kinder niespodziance.

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Wszyscy mają mambę, lecz nie ja, nie należę do drużyny Actimela, nie posiadam 3 letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztów, nie dodaje skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie zapewniam uczucia komfortu, dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Trollu, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, nie wygładzam ani nie redukuje zmarszczek, mam więcej niż 2 kalorie, nie jestem owocem Jogobelli, przed użyciem nie wymagam zapoznania się z ulotką, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą, to ja nie mam szans z pragnieniem, nie trafiam silnie w ból, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietką, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd bierze się Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis jest takie cynamonowe, nie rozpływam się w dłoni, ani w ustach, poza tym nie brałam udziału w "Tańcu z Gwiazdami"... aha. jeszcze jedno. nie znajdziesz mnie w co piątej Kinder niespodziance.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci  że zawsze  bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy  uprzesz się i zaprzesz samego siebie  stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu  to możesz wszystko  a nawet więcej.

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim  będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim  będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć  że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu  jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję  że nie ma go przy mnie i nie widzi jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

Ona była zawsze spokojna  grzeczna  miła  ułożona. Dobrze się uczyła  a jak ktoś jej się podobał to patrzyła na to czy do niej pasuje  czy też jest taki jaki jej ideał. Paru takich się trafiło. Aż pojawił się On. Na początku wydawał jej się ideałem. Potem sie zmieniły. Zaczął brać udział w bójkach  robić to czego Ona nigdy nie uznawała  ale i tak go kochała całym swoim sercem  całą sobą. Często zamykała oczy i wyobrażała sobie nie tak jak kiedyś   że będzie spokojnie  ale że będzie o nią walczył  pokocha ją tak jak ona  że zignoruje jej wady tak jak ona to robiła z jego. Ale z czasem zaczęła się go bać  panikować. Jedynie cicho patrzyła na niego z troską w oczach której on nie widział.. I wtedy zrozumiała  że jest zakochana  naprawde zakochana  w kimś kto może jej zagrażać.

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Ona była zawsze spokojna, grzeczna, miła, ułożona. Dobrze się uczyła, a jak ktoś jej się podobał to patrzyła na to czy do niej pasuje, czy też jest taki jaki jej ideał. Paru takich się trafiło. Aż pojawił się On. Na początku wydawał jej się ideałem. Potem sie zmieniły. Zaczął brać udział w bójkach, robić to czego Ona nigdy nie uznawała, ale i tak go kochała całym swoim sercem, całą sobą. Często zamykała oczy i wyobrażała sobie nie tak jak kiedyś , że będzie spokojnie, ale że będzie o nią walczył, pokocha ją tak jak ona, że zignoruje jej wady tak jak ona to robiła z jego. Ale z czasem zaczęła się go bać, panikować. Jedynie cicho patrzyła na niego z troską w oczach której on nie widział.. I wtedy zrozumiała, że jest zakochana, naprawde zakochana, w kimś kto może jej zagrażać.

Porażka w związku  gdy całując swojego partnera  przymykasz powieki nie z rozkoszy  a po prostu wyobrażasz sobie wargi kogoś innego. esperer

esperer dodano: 1 sierpnia 2012

Porażka w związku, gdy całując swojego partnera, przymykasz powieki nie z rozkoszy, a po prostu wyobrażasz sobie wargi kogoś innego./esperer

I przez kilka godzin mogę mieć Cię na nowo. Czuć Twój oddech na karku  splatać ręce i czuć ten dobrze znajomy mi zapach którym pachną najpiękniejsze chwile mojego życia. Na nowo nie muszę mieć kołdry  bo wystarczy mi Twoje ciepło  ciało przy ciele  czule szeptane słowa. Wszystko wraca  a potem znów przemija  gdy otwieram powieki. esperer

esperer dodano: 1 sierpnia 2012

I przez kilka godzin mogę mieć Cię na nowo. Czuć Twój oddech na karku, splatać ręce i czuć ten dobrze znajomy mi zapach,którym pachną najpiękniejsze chwile mojego życia. Na nowo nie muszę mieć kołdry, bo wystarczy mi Twoje ciepło, ciało przy ciele, czule szeptane słowa. Wszystko wraca, a potem znów przemija, gdy otwieram powieki./esperer

http:  www.youtube.com watch?v=MX2UkVBYjgU feature=fvwp

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Lizaki zamieniły się na papierosy  niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy  zabezpieczać się  znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to  że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to  kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało  że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko  do zobaczenia jutro . więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć?

toolkaa dodano: 1 sierpnia 2012

Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. cola zamieniła się w wódkę a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka to to, że jesteś głupia.. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi a mama była największym bohaterem? Kiedy twoimi najgorszymi wrogami było twoje rodzeństwo? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie najszybciej.. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą.. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką.. Największy ból jaki czułeś to pieczenie startych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro". więc dlaczego tak nie mogliśmy doczekać się aby dorosnąć?

Może to głupie  ale mam nadzieję  że ona będzie z Tobą szczęśliwa  bo Ty już na szczęście nie zasługujesz. esperer

esperer dodano: 31 lipca 2012

Może to głupie, ale mam nadzieję, że ona będzie z Tobą szczęśliwa, bo Ty już na szczęście nie zasługujesz./esperer

Kedy kobieta mówi „CO?!” to nie znaczy  że czegoś nie usłyszała. Daje ci czas  żebyś przemyślał to  co mówisz.

toolkaa dodano: 31 lipca 2012

Kedy kobieta mówi „CO?!” to nie znaczy, że czegoś nie usłyszała. Daje ci czas, żebyś przemyślał to, co mówisz.

'Żyj chwilą' nie oznacza pij  pal  ćpaj  uprawiaj sex z kim popadnie. To znaczy spędzać czas z kimś na kim Ci zależy  za kim będziemy tęsknić gdy już odejdziemy.

toolkaa dodano: 31 lipca 2012

'Żyj chwilą' nie oznacza pij, pal, ćpaj, uprawiaj sex z kim popadnie. To znaczy spędzać czas z kimś na kim Ci zależy, za kim będziemy tęsknić gdy już odejdziemy.

Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka  patrząc na gwiazdy  myśląc o nim.Miała założoną jego bluzę i słuchała jakieś nudnej piosenki  która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno.Wzięła do ręki telefon  weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego   że dzielą nas kilometry i mimo tego  że dobrze się bawisz teraz z kumplami chciałam ci napisać  że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila sie  czy dac mu tą błahą buźkę z dwukropkiem i gwiazdką na sam koniec  wkońcu nie liczyła na nic wielkiego  po prostu chciała mu podziękować za to  że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej . Odebrała.Usłyszała jego głos  który tak uwielbiała nie wiedziała co ma powiedzieć. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem  że zapewne nie wiesz co powiedzieć ale ja Cie KOCHAM. Jej oczy zaczęły napływać łzami.A on dodał:   Kotek nie płacz bo nie ma powodu...

toolkaa dodano: 31 lipca 2012

Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka, patrząc na gwiazdy, myśląc o nim.Miała założoną jego bluzę i słuchała jakieś nudnej piosenki, która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno.Wzięła do ręki telefon, weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego , że dzielą nas kilometry i mimo tego ,że dobrze się bawisz teraz z kumplami chciałam ci napisać, że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila sie, czy dac mu tą błahą buźkę z dwukropkiem i gwiazdką na sam koniec, wkońcu nie liczyła na nic wielkiego, po prostu chciała mu podziękować za to, że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej . Odebrała.Usłyszała jego głos, który tak uwielbiała nie wiedziała co ma powiedzieć. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem, że zapewne nie wiesz co powiedzieć ale ja Cie KOCHAM. Jej oczy zaczęły napływać łzami.A on dodał: - Kotek nie płacz bo nie ma powodu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć