głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika loveispoison

Złap mnie w pasie. Przyciągnij mnie do siebie. Pocałuj mnie.

patteek dodano: 10 września 2013

Złap mnie w pasie. Przyciągnij mnie do siebie. Pocałuj mnie.

Nie mów mi jak zazdrościsz miejsca  na którym jestem  bo mam dość tych co mówią mi jak życie mam piękne  niejednokrotnie chciałem  by zakończył je stryczek  Ty stoisz głuchy nawet nie chcesz słyszeć jak krzyczę.

jachcenajamaice dodano: 10 września 2013

Nie mów mi jak zazdrościsz miejsca, na którym jestem, bo mam dość tych co mówią mi jak życie mam piękne, niejednokrotnie chciałem, by zakończył je stryczek, Ty stoisz głuchy nawet nie chcesz słyszeć jak krzyczę.

I nie pieprz  że alkohol  fajki czy narkotyki zabijają. Nie pieprz  że to żaden sposób na rozwiązanie problemów  bo zapominasz  że niektórzy mają tylko jeden  jedyny problem   istnienie. Samo w sobie.

definicjamiloscii dodano: 10 września 2013

I nie pieprz, że alkohol, fajki czy narkotyki zabijają. Nie pieprz, że to żaden sposób na rozwiązanie problemów, bo zapominasz, że niektórzy mają tylko jeden, jedyny problem - istnienie. Samo w sobie.

Może jedna szczera rozmowa wszystko by zmieniła..

patteek dodano: 10 września 2013

Może jedna szczera rozmowa wszystko by zmieniła..

Przytul mnie. Tak po prostu. Tak jak kiedyś.

patteek dodano: 10 września 2013

Przytul mnie. Tak po prostu. Tak jak kiedyś.

Mnie nie trzeba zabierac na romantyczne kolacje  nie trzeba też płacic za mnie w kinie. Mi trzeba dawac bluzę wieczorami  trzeba mnie mocno przytulac i nakładac mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba mówic mi co chwilę jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dac mi do zrozumienia  że jestem ta którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą  ale gdy się postarasz  pokochasz mnie taką jaką jestem. Spróbujesz?

patteek dodano: 10 września 2013

Mnie nie trzeba zabierac na romantyczne kolacje, nie trzeba też płacic za mnie w kinie. Mi trzeba dawac bluzę wieczorami, trzeba mnie mocno przytulac i nakładac mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba mówic mi co chwilę jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dac mi do zrozumienia, że jestem ta którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą, ale gdy się postarasz, pokochasz mnie taką jaką jestem. Spróbujesz?

Brak słów  wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

ciamciaramciaa dodano: 10 września 2013

Brak słów, wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

Do twarzy mi w smutku  nawet się z nim zaprzyjaźniłam. Udana z nas para.

patteek dodano: 10 września 2013

Do twarzy mi w smutku, nawet się z nim zaprzyjaźniłam. Udana z nas para.

kocham Cię. tak po prostu. najmocniej na świecie.

patteek dodano: 10 września 2013

kocham Cię. tak po prostu. najmocniej na świecie.

idź zawsze do przodu  nie oglądaj się wstecz.

patteek dodano: 9 września 2013

idź zawsze do przodu, nie oglądaj się wstecz.

nie musi być idealnie. wystarczy  żeby było dobrze.

patteek dodano: 9 września 2013

nie musi być idealnie. wystarczy, żeby było dobrze.

  boli mnie głowa i chyba trochę serce bo to co kochałam  raniło najwięcej.   odratowana

patteek dodano: 9 września 2013

` boli mnie głowa i chyba trochę serce bo to co kochałam, raniło najwięcej. / odratowana
Autor cytatu: odratowana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć