 |
siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?
|
|
 |
I znowu musisz odreagować, bo za dużo wszystkiego w twoim życiu. /cmw
|
|
 |
Nie umiesz oddychać za dwoje. Nie umiesz już się starać. Nie umiesz uwierzyć, że to ma przyszłość. Mimo wszystko - nie umiesz się poddać. / cmw
|
|
 |
Nie staraj się ratować czegoś, co Cię niszczy.
|
|
 |
jest taki dzień, że po prostu w pewnym momencie, musisz się kurwa rozpłakać.
|
|
 |
wracasz do domu nad ranem . na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami . wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach . omijasz zapłakaną matkę w szlafroku i udajesz się prosto do swojego pokoju . przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów . tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji ? nie . tak wygląda człowiek , który stracił kogoś ważnego . tak wygląda człowiek , który spieprzył wszystko , a teraz nie wie jak to naprawić . to człowiek , który stacza się na dno , aby się poddać .
|
|
 |
uwielbiam luźne spodnie, trampki, miętowe Winterfresh, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? proszę Cię, pomyśl.
|
|
 |
- przepraszam , że Cię zraniłem . - nie przepraszaj , po prostu wypierdalaj .
|
|
 |
- Znowu się najebałaś! - Nie, walczyłam z samotnością
|
|
 |
Ty z inną dziewczyną,ja z butelką wódki
|
|
 |
"Mam nadzieję, że ona nigdy Cię nie zawiedzie,/ mam nadzieję, że ona nigdy nie wyrwie Ci serca."
|
|
|
|