głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiciaax3

tęskniłam dziś za Tobą.

fejsbuk dodano: 2 września 2013

tęskniłam dziś za Tobą.

nigdy nie będę dla ciebie wystarczająco dobra. nigdy nie będę nią.

fejsbuk dodano: 2 września 2013

nigdy nie będę dla ciebie wystarczająco dobra. nigdy nie będę nią.

Odszedłeś  rozumiem. Ale proszę  nie wracaj kolejny raz  by odejść.

jachcenajamaice dodano: 2 września 2013

Odszedłeś, rozumiem. Ale proszę, nie wracaj kolejny raz, by odejść.

“Idzie jesień  będzie psychicznie trudniej.”

jachcenajamaice dodano: 2 września 2013

“Idzie jesień, będzie psychicznie trudniej.”

Gdziekolwiek będziesz  coś postara się przypominać ci o przeszłości. Piosenka  która wryła się w serce  nagle poleci z głośnika w centrum handlowym. Głos  tak bardzo znajomy  przelotnie wpadnie w uszy  mijając się z ludźmi na ulicy. Smak lodów czekoladowych  którymi karmił cię w minione lato. Zapach  jego zapach  który pozostał na którymś swetrze. Wspomnienia   niezatarte ślady przeszłości  nigdy nieprzemijające fakty  uczucia  które są w nas i które nigdy nie miną. Wspomnienia  tak bardzo ich nienawidzimy  ale bez nich nie potrafilibyśmy żyć.   yezoo

yezoo dodano: 2 września 2013

Gdziekolwiek będziesz, coś postara się przypominać ci o przeszłości. Piosenka, która wryła się w serce, nagle poleci z głośnika w centrum handlowym. Głos, tak bardzo znajomy, przelotnie wpadnie w uszy, mijając się z ludźmi na ulicy. Smak lodów czekoladowych, którymi karmił cię w minione lato. Zapach, jego zapach, który pozostał na którymś swetrze. Wspomnienia - niezatarte ślady przeszłości, nigdy nieprzemijające fakty, uczucia, które są w nas i które nigdy nie miną. Wspomnienia, tak bardzo ich nienawidzimy, ale bez nich nie potrafilibyśmy żyć. [ yezoo ]

goń się leszczu :  teksty yezoo dodał komentarz: goń się leszczu :* do wpisu 2 września 2013
mimo że ciebie nie ma już tu obok mnie  czuję  jak twoje 'na zawsze' uderza mnie prosto w twarz.   i.need.you

i.need.you dodano: 1 września 2013

mimo że ciebie nie ma już tu obok mnie, czuję, jak twoje 'na zawsze' uderza mnie prosto w twarz. / i.need.you

Z perspektywy czasu  wciąż sądzisz  że miałeś rację mówiąc  że kochasz bardziej ?   i.need.you

i.need.you dodano: 1 września 2013

Z perspektywy czasu, wciąż sądzisz, że miałeś rację mówiąc, że kochasz bardziej ? / i.need.you

Widzisz tę osobę i wszystko się zmienia. Nagle to nie grawitacja Cię przyciąga. Tylko ona  wszystko inne przestaje się liczyć. Zrobiłbyś wszystko  byłbyś dla niej wszystkim.

i.need.you dodano: 1 września 2013

Widzisz tę osobę i wszystko się zmienia. Nagle to nie grawitacja Cię przyciąga. Tylko ona, wszystko inne przestaje się liczyć. Zrobiłbyś wszystko, byłbyś dla niej wszystkim.

Nie wiem ile to trwało  ale było nam dobrze razem.   i.need.you

i.need.you dodano: 1 września 2013

Nie wiem ile to trwało, ale było nam dobrze razem. / i.need.you

DZIĘKUJĘ ! :  teksty i.need.you dodał komentarz: DZIĘKUJĘ ! :) do wpisu 1 września 2013
‎Każdy Twój moment uśmiechu  załamania  szczęścia  płaczu   pamiętaj  że jest też moim momentem

i.need.you dodano: 1 września 2013

‎Każdy Twój moment uśmiechu, załamania, szczęścia, płaczu - pamiętaj, że jest też moim momentem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć