 |
' .. I móc wziąć Cię za rękę , a potem iść z Tobą na drugi koniec tęczy...'
|
|
 |
osobno to nie jest co razem by było. from Misio :D
|
|
 |
spokój ma kształt Twoich ramion.
|
|
 |
uwielbiam jak dzwoni do mnie mówiąc, że mnie nie lubi i nie miał zamiaru dzwonić, ale tabaluga mu kazał, ziejąc ogniem. < 3 || kissmyshoes
|
|
 |
dres ujebany czekoladą! xD
|
|
 |
Witaj w 21 wieku , gdzie ludzie kochają się na gg , przyjaźnią na facebooku i nk , nie nawidzą w całości na photoblogu i wylewają smutki na blogach , a w realu się do siebie nie odezwą .
|
|
 |
Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie stoję w oknie, trzymając w rękach ciepłe kakao, mi wystarczy szklanka, woda gazowana i sok malinowy. Nie zachwycam się piosenkami Jonasów i Miley Cyrus, ja wolę posłuchać The pretty recklers czy innych , pobluzgać czasem i mieć cały świat w dupie. Ja nie będę się zmieniać, bo nie potrafię. Jestem arogancka, a ty to musisz zaakceptować mimo wszystko i wbrew wszystkiemu, ot tak.
|
|
 |
Czasami kilka łez ma siłę większą od krzyku.
|
|
 |
Chodź zbudujemy swoją miłość niczym Bob Budowniczy ze swoimi koparkami mało romantycznie, ale za to jak skutecznie.
|
|
 |
Pozwól mi wejść do Twojego świata, żebym mogła dokładnie poczuć to, co Ty czujesz. Żebyś mi nie zarzucał już, że nie wiem jak to jest..
|
|
 |
Myślałam, że coś nas łączy, widocznie się myliłam!
|
|
|
|