 |
Pełnia szczęścia dana jest wyłącznie imbecylom. Nawet najbardziej niepoprawny optymista nie uśmiecha się bez przerwy
|
|
 |
"... Pomyśl choć przez chwilę podaruj uśmiech swój
Tym których napotkałeś na jawie i wśród snów
A może ktoś skazany na samotność
Ogrzeje się twym ciepłem zapomni o kłopotach ..."
|
|
 |
"Gdy dostaniesz parę ciosów i zobaczysz, że nie jesteś ze szkła, nie poczujesz, że żyjesz, póki nie osiągniesz granicy możliwości."
|
|
 |
...Bo największym poswieceniem jest pozwolic byc szczesliwym kochanej osobie...
|
|
 |
"Życie to nie liczba wydechów, życie to te chwile, w których zapiera nam dech w piersiach."
|
|
 |
ze wszystkich zwierząt jeden człowiek umie się śmiać. Choć on właśnie ma najmniej powodów.
|
|
 |
"W głębi duszy wiedziała, że taki stan jest normalny i wcale nie uważała, że traci rozum. Wiedziała, że pewnego dnia będzie znowu szczęśliwa, a to, co teraz czuje stanie się jedynie odległym wspomnieniem. Tylko tak trudno było uporać się ze wszystkim.."
|
|
 |
Jeśli cierpisz - podziękuj Bogu. To znaczy, że żyjesz.
|
|
 |
Nie próbuj nigdy czynić drugiego człowieka takim, jaki ty jesteś. Wiesz przeceiż dobrze - i Bóg też wie - że jeden egzemplarz tego rodzaju wystarczy.
|
|
 |
Ja chcę być tylko szczęśliwa , czy to tak wiele?
|
|
 |
Jesteś dla mnie jak wiatr, nie widzę Cię, ale czuję.
|
|
 |
nie chcesz mi powiedzieć tego wprost,bo boisz się,że mnie zranisz.a właśnie swoim milczeniem ranisz mnie bardziej niż prawdą.
|
|
|
|