 |
i zawsze schodzę z gadu-gadu , gdy ty to zrobisz . ta jebana nadzieja że w końcu napiszesz nigdy nie umiera.
|
|
 |
papieros w dłoni , dym wypuszczany ustami , miliony myśli o tym , co by było gdyby..
|
|
 |
wkurwia mnie gdy ktoś mi opowiada o własnych problemach i liczy na współczucie , mam swoje problemy i nie potrzebuje czyichś .
|
|
 |
kurwa co za o wielce romantyk miłość wymyślił ? jak bym mogła to bym wzięła karabin i powybijała te wszystkie mongolskie amorki ; /
|
|
 |
do nienawiści dodaj szczyptę mojej miłości , moich łez , mojego cierpienia i bezsenności , moich myśli o tobie , moich zmartwień , bezsilności i uwaga - twojej obojętności. oto cała nasza znajomość.
|
|
 |
nie wiesz o mnie nic , weś sie pierdol , to moje zycie , które traktuje serio !
|
|
 |
ja w twoich ramionach i świat wydaje się lepszy.
|
|
 |
Miłość niczym zombie pożera nasze mózgi .
|
|
 |
a " haha " to ty masz kurwa w majtkach ;x
|
|
 |
i już mnie nawet nie rusza twoje denne " wróć do mnie , przemyślałem sobie , popełniłem błąd ". może dlatego że słyszałam to już 9 razy. a i tak gówno wychodzi.
|
|
 |
bo prawdziwy przyjaciel częścią ciebie jest ; )
|
|
 |
a kiedy zaczniesz potrzebować mnie bardziej niż tlenu , ja zniknę , tak nagle , będę patrzyła przez palce , jak życie beze mnie niszczy cię do końca.
|
|
|
|