głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika imcia123

Uświadamiam sobie że etap kiedy serducho bije przez Ciebie szybciej zostaje definitywnie zamknięty. Było miło  dziękuję.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

Uświadamiam sobie że etap kiedy serducho bije przez Ciebie szybciej zostaje definitywnie zamknięty. Było miło, dziękuję.

Szkoda  że przed poznaniem Ciebie  nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego  który milion razy by się mnie spytał  czy jestem na pewno  definitywnie  w 100  pewna  że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

Szkoda, że przed poznaniem Ciebie, nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego, który milion razy by się mnie spytał, czy jestem na pewno, definitywnie, w 100% pewna, że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.

totalna chujnia.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

totalna chujnia.

Sztuczne paznokcie  sztuczne cycki  sztuczne włosy  sztuczna mina... Dziewczyno  zastanawiałaś się czy przypadkiem nie jesteś Made in China?

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

Sztuczne paznokcie, sztuczne cycki, sztuczne włosy, sztuczna mina... Dziewczyno, zastanawiałaś się czy przypadkiem nie jesteś Made in China?

kiedyś przyjdzie taki dzień   że siądę na chodniku tak zupełnie bezproblemowo i będę miała wyjebane dosłownie na wszystko .

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

kiedyś przyjdzie taki dzień , że siądę na chodniku tak zupełnie bezproblemowo i będę miała wyjebane dosłownie na wszystko .

a teraz czekam aż napiszesz  na znak że chodź troche Ci zależy..

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

a teraz czekam aż napiszesz, na znak że chodź troche Ci zależy..

I być tą zimną i niedostępną suką  nie mającą uczuć. Pierdolić cały ten sentyment i bagaż wspomnień. Mieć wyjebane.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

I być tą zimną i niedostępną suką, nie mającą uczuć. Pierdolić cały ten sentyment i bagaż wspomnień. Mieć wyjebane.

wstań ! mówię wstań  kurwa ! podnieś dupę i rusz się z miejsca. nie rycz za tym skurwielem  nie jest tego wart   spójrz  jesteś zajebista bez Niego   nie potrzebujesz Jego marnej połówki   sama tworzysz jedną  zajebista całość  Mała !

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

wstań ! mówię wstań, kurwa ! podnieś dupę i rusz się z miejsca. nie rycz za tym skurwielem, nie jest tego wart - spójrz, jesteś zajebista bez Niego , nie potrzebujesz Jego marnej połówki - sama tworzysz jedną, zajebista całość, Mała !

A śnieg ? to taki biały skurwysynek  którym zostaję natarta po wyjściu ze szkoły.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

A śnieg ? to taki biały skurwysynek, którym zostaję natarta po wyjściu ze szkoły.

Twierdzisz  że zrobiłam się chamska w stosunku do Ciebie? No sorry bardzo  ale dałeś mi na to jak dla mnie niekończące się powody.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

Twierdzisz, że zrobiłam się chamska w stosunku do Ciebie? No sorry bardzo, ale dałeś mi na to jak dla mnie niekończące się powody.

Umiesz poprawić mi humor samym swoim wyglądem. Ten Twój uśmiech  oczy  usta  charakter... Tyle rzeczy w jednym człowieku czy to możliwe? Najwidoczniej tak bo przecież Ty istniejesz.

maladuska17 dodano: 21 czerwca 2011

Umiesz poprawić mi humor samym swoim wyglądem. Ten Twój uśmiech, oczy, usta, charakter... Tyle rzeczy w jednym człowieku czy to możliwe? Najwidoczniej tak bo przecież Ty istniejesz. ;*

A rzuć mnie w chuj  wywal mnie ze swojego życia w pizdu jak jesteś tak zajebiście z nią szczęśliwy.

maladuska17 dodano: 20 czerwca 2011

A rzuć mnie w chuj, wywal mnie ze swojego życia w pizdu jak jesteś tak zajebiście z nią szczęśliwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć