głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika iloveemka

chyba coś w tym jest. za każdym razem  gdy wychodzę z klasy  przeczesuję dłońmi włosy. za każdym razem z myślą o Tobie. zawsze z nadzieją  że zaraz Cię zobaczę i będę mogła wykrztusić z siebie 'cześć'  patrząc na Twój zniewalający uśmiech  który będzie mi musiał wystarczyć na kolejne 45 minut.

martynaaa.em dodano: 25 października 2011

chyba coś w tym jest. za każdym razem, gdy wychodzę z klasy, przeczesuję dłońmi włosy. za każdym razem z myślą o Tobie. zawsze z nadzieją, że zaraz Cię zobaczę i będę mogła wykrztusić z siebie 'cześć', patrząc na Twój zniewalający uśmiech, który będzie mi musiał wystarczyć na kolejne 45 minut.

podobno się izoluję od innych. ale jaki jest sens w rozmawianiu o tym który facet ma ładniejszy tyłek i który makijaż pasuje mi do oczu...? a nawet jeśli usiądę teraz z chłopakami  to zaraz będą mnie ciągnąć za słuchawki  i zaglądać w dekolt  łaskotać i i rzucać głupie teksty...? sorx  ale chyba wolę posiedzieć i posłuchać muzyki.

martynaaa.em dodano: 25 października 2011

podobno się izoluję od innych. ale jaki jest sens w rozmawianiu o tym który facet ma ładniejszy tyłek i który makijaż pasuje mi do oczu...? a nawet jeśli usiądę teraz z chłopakami, to zaraz będą mnie ciągnąć za słuchawki, i zaglądać w dekolt, łaskotać i i rzucać głupie teksty...? sorx, ale chyba wolę posiedzieć i posłuchać muzyki.

tak pamiętam Twoją kurtkę  czarną  za dużą na mnie kurtkę divers'a... i pamiętam tamten dzień  wiesz.? pamiętam wszystko...

martynaaa.em dodano: 25 października 2011

tak,pamiętam Twoją kurtkę, czarną, za dużą na mnie kurtkę divers'a... i pamiętam tamten dzień, wiesz.? pamiętam wszystko...

wzięła telefon do ręki  wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał  potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie'  dźwięk ich piosenki  wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach  zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy  zatapiając się w wspomnieniach.

martynaaa.em dodano: 25 października 2011

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

http:  nieogarnieszmnie.blogspot.com 2011 10 rozdzia 5.html Rozdział 5 . Zapraszam :

martynaaa.em dodano: 24 października 2011

Twój obraz wytatuowany na moich źrenicach

martynaaa.em dodano: 24 października 2011

Twój obraz wytatuowany na moich źrenicach

ten budzik jest po prostu zazdrosny o mój związek z łóżkiem :D   Besty   .

martynaaa.em dodano: 24 października 2011

ten budzik jest po prostu zazdrosny o mój związek z łóżkiem :D [ Besty ] .

http:  kwejk.pl obrazek 599300 wybierz swoj C4 85 sypialnie.html A ty którą chcesz ?   o

martynaaa.em dodano: 24 października 2011

Mówimy  że nie jesteśmy przesądni  jednak gdy trafi nam się pozytywny i właściwy do sytuacji napis na Tymbarku  uparcie wierzymy  że się spełni .♥

martynaaa.em dodano: 23 października 2011

Mówimy, że nie jesteśmy przesądni, jednak gdy trafi nam się pozytywny i właściwy do sytuacji napis na Tymbarku, uparcie wierzymy, że się spełni .♥

Jestem jak papieros... 170 centymetrów owiniętego w białą bibułkę skóry człowieka. Ktoś zapalił mnie miłością  zaciągnął się kilka razy i zostawił wśród popiołu bym dogasła.

martynaaa.em dodano: 23 października 2011

Jestem jak papieros... 170 centymetrów owiniętego w białą bibułkę skóry człowieka. Ktoś zapalił mnie miłością, zaciągnął się kilka razy i zostawił wśród popiołu bym dogasła.

szeroko pojęty mamtowdupizm.

martynaaa.em dodano: 23 października 2011

szeroko pojęty mamtowdupizm.

przyjaciele. jeden niewłaściwy ruch i boli Cię to bardziej  niż gdyby wszyscy wrogowie wspólnie wbili by ci nóż w serce.

martynaaa.em dodano: 23 października 2011

przyjaciele. jeden niewłaściwy ruch i boli Cię to bardziej, niż gdyby wszyscy wrogowie wspólnie wbili by ci nóż w serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć