 |
wiesz co to za uczucie, gdy Twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? gdy bezpieczeństwem staje się dom. gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? gdy ciepło stanowi Ci tylko i wyłącznie łóżko? tak, to samotność - głucha i bolesna cisza, z której coraz trudniej udaje się Nam wydostać. [ yezoo ]
|
|
 |
i życzę Ci jak najgorzej , szmato. [ yezoo ]
|
|
 |
Na moblo piszę to, czego boje się powiedzieć na głos. [bez_schizy]
|
|
 |
Nie, nie grożę Ci, ale znienawidzę Cię, gdy nie powiesz mi tych dwóch słów, które są najpiękniejszymi słowami dla nastolatków, a wiem, że chcesz powiedzieć je już od dłuższego czasu.
|
|
 |
początki Jego przeszłości malowały się na starych, wyblakłych na rogach, zdjęciach na których biegał w spodniach z małą dziurką na kolanie i podkoszulce wymalowanej farbą. stopniowo zagłębiałam się w późniejsze czasy wsłuchując się w szeptane Jego głębokim tonem opowieści o tym, jak nie chciał rozstawać się z mamą w pierwszy dzień szkoły, jak z entuzjazmem odrabiał prace domowe, jak uwielbiał rozmawiać z panią kucharką, tuż po zjedzeniu obiadu na długiej przerwie, w końcu, jak wszystko się zmieniło. mówił o pierwszych konfliktach, wrogach na okolicy, uzależnieniach, stratach przyjaciół w borutach. wspominał tak specyficznie poruszając brwią, tym samym zwracając uwagę na bliznę tuż nad. kryjąc kilka łez, które wzbierały Mu pod powiekami przytulał mnie do siebie z krótkim szeptem, że wyłącznie miłość Go ratuje, że ja Go tu trzymam.
|
|
 |
w Jego uśmiechu było coś niesamowitego. w spojrzeniu jakaś prośba, która mówiła do mnie tymi iskierkami w źrenicach. 'chcę miłości' - szeptały ku mnie cicho, a ja uciekając wzrokiem w bok, zamykałam serce, wciąż pokryte gipsem po ostatnim złamaniu.
|
|
 |
- nie wchodzi się do tej samej rzeki 2 razy. ! - ale to już 3 ! - co ?? Wyłaź ty pływać nie umiesz utopisz się. ! Haha xd | choohe & M ;** .
|
|
 |
Nie wiem już czyja to wina. Może to on za dużo sobie wyobrażał, może to ja pozwoliłam sobie na zbyt wiele. Może oboje jesteśmy winni. Lub jedno z nas. Nie wiem. Ale nie wyszło poraz kolejny | choohe.
|
|
 |
Kocham Cię najmocniej,zaraz wracam.
|
|
 |
Słowa nie oddają tego, ile waży strata.
|
|
 |
Byłem dla Ciebie kimś więcej, niż dla słuchaczy Onar.
|
|
|
|