głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika idontknow0

I nie mów mi  co jest słuszne. Wystarczająco długo nad tym myślę  zanim usnę.

ineedyoukurva dodano: 21 września 2012

I nie mów mi, co jest słuszne. Wystarczająco długo nad tym myślę, zanim usnę.

nie radzę sobie już z niczym. nie najlepiej idzie mi w szkole. nie mogę się dogadać z przyjaciółmi. nie potrafię odnaleźć się w życiu. nie mam ochoty zaczynać kolejnego dnia. czuję  że ten mięsień w klatce piersiowej jest we mnie bezcelowo. każdy następny oddech boli coraz bardziej. kolejny samotny wieczór doprowadza mnie do szału. dom jest pusty  zupełnie jak ja w środku. oczy nie chcą już na nic patrzeć  a usta nie mają zamiaru wypowiadać niepotrzebnych nikomu słów. dlaczego odchodząc  nie powiedziałaś mi  że w tym życiu już nigdy nie będzie lepiej  mamo?   yezoo

yezoo dodano: 21 września 2012

nie radzę sobie już z niczym. nie najlepiej idzie mi w szkole. nie mogę się dogadać z przyjaciółmi. nie potrafię odnaleźć się w życiu. nie mam ochoty zaczynać kolejnego dnia. czuję, że ten mięsień w klatce piersiowej jest we mnie bezcelowo. każdy następny oddech boli coraz bardziej. kolejny samotny wieczór doprowadza mnie do szału. dom jest pusty, zupełnie jak ja w środku. oczy nie chcą już na nic patrzeć, a usta nie mają zamiaru wypowiadać niepotrzebnych nikomu słów. dlaczego odchodząc, nie powiedziałaś mi, że w tym życiu już nigdy nie będzie lepiej, mamo? [ yezoo ]

A jeśli umrę to weź moje serce  bo i tak nadal będzie twoje.

ineedyoukurva dodano: 21 września 2012

A jeśli umrę to weź moje serce, bo i tak nadal będzie twoje.
Autor cytatu: skejter

Gdybyś napisał o 3 w nocy  że chcesz mnie zobaczyć  ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz. ♥

mayybe dodano: 21 września 2012

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz. ♥

Uśmiech to taki prosty sposób  na to  by wszyscy uwierzyli  że z Tobą wszystko w porządku.

mayybe dodano: 21 września 2012

Uśmiech to taki prosty sposób, na to, by wszyscy uwierzyli, że z Tobą wszystko w porządku.

Niektórzy ludzie będą Cię kochać za to kim jesteś  inni będą cię nienawidzić z tego samego powodu.

mayybe dodano: 21 września 2012

Niektórzy ludzie będą Cię kochać za to kim jesteś, inni będą cię nienawidzić z tego samego powodu.

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuję. Nie dlatego  że nie wiem. Nie dlatego  że boję się ich reakcji. Nie dlatego  że im nie ufam  ale dlatego  że nie znajdę odpowiednich słów  żeby mogli choć w małym stopniu mnie zrozumieć.

mayybe dodano: 21 września 2012

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuję. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli choć w małym stopniu mnie zrozumieć.

Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie.

mayybe dodano: 21 września 2012

Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie.

Yes  my Lord. ♥

mayybe dodano: 21 września 2012

Yes, my Lord. ♥

A wysyłając do Ciebie pierwszą wiadomość nie sądziłam  że pociągnie ona za sobą tyle wydarzeń  płaczu  smutku i szczęścia.

mayybe dodano: 21 września 2012

A wysyłając do Ciebie pierwszą wiadomość nie sądziłam, że pociągnie ona za sobą tyle wydarzeń, płaczu, smutku i szczęścia.

Niektóre daty są naprawdę dziwne. Na przykład „na zawsze” trwa około do trzech miesięcy.

mayybe dodano: 21 września 2012

Niektóre daty są naprawdę dziwne. Na przykład „na zawsze” trwa około do trzech miesięcy.

Każdy ma jakieś miejsce  w którym oddycha mu się najlepiej. ♥

mayybe dodano: 21 września 2012

Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć