głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika honejej

  kocham cię.   ej  zmieniłeś dilera?

kashiya dodano: 29 marca 2011

- kocham cię. - ej, zmieniłeś dilera?

Rogaliki na śniadanie z Tobą jeść. Wspólną szafę na ubrania z Tobą mieć.

koffi dodano: 29 marca 2011

Rogaliki na śniadanie z Tobą jeść. Wspólną szafę na ubrania z Tobą mieć.

big girls don't cry.!

koffi dodano: 29 marca 2011

big girls don't cry.!

ja nigdy nie jestem 'koło' niego  zawsze obok  zawsze przy nim.

koffi dodano: 29 marca 2011

ja nigdy nie jestem 'koło' niego, zawsze obok, zawsze przy nim.

reprezentujesz mój świat. nie spieprz tego.

koffi dodano: 29 marca 2011

reprezentujesz mój świat. nie spieprz tego.

  ej  miłość istnieje.   hahahaha  nie no dobry żart  udał ci sie.

kashiya dodano: 29 marca 2011

- ej, miłość istnieje. - hahahaha, nie no dobry żart, udał ci sie.

DROGA I KOCHANA ''MOBLOWICZKO'' :  fucked up   . Mam gdzieś Ciebie  twój różowy ryj i twoje komentarze jak i wpisy również. Nie interesuje mnie jaka jesteś odważna w internecie. Najwidoczniej masz problemy z życiem realnym i dowartościowujesz się na tym forum. Szkoda mi moblo  bo kiedyś było to fajne forum  a teraz wszędzie się kserują  albo krytykują. Wypierdalajcie na naszą klasę  na fikcje  czy na glitery. A nie tu. Tu połowa dziewczyn zostawia swoje życie prywatne. Nikomu nie inspirujesz tym  że zjedziesz wszystkich równo naprawdę. I jakbyś wiedziała  nie usunęłam komentarza tylko dlatego  że po mnie 'pojechałaś' . Ja usuwam każdy komentarz bo nie chce mieć zaśmieconego profilu. Przykładem na to może być  FREAKYY  z którą często pisze w komentarzach a potem je usuwamy. Daj sobie spokój  znajdź sobie chłopaka  a nie jebiesz smęty na moblo. To nie jesteś śmieszne. To jest dziwne. Słowa ŻAŁOSNE I OGAR  tu nie pomogą. DZIĘKUJE  koffi.

koffi dodano: 28 marca 2011

DROGA I KOCHANA ''MOBLOWICZKO'' : fucked_up . Mam gdzieś Ciebie, twój różowy ryj i twoje komentarze jak i wpisy również. Nie interesuje mnie jaka jesteś odważna w internecie. Najwidoczniej masz problemy z życiem realnym i dowartościowujesz się na tym forum. Szkoda mi moblo, bo kiedyś było to fajne forum, a teraz wszędzie się kserują, albo krytykują. Wypierdalajcie na naszą klasę, na fikcje, czy na glitery. A nie tu. Tu połowa dziewczyn zostawia swoje życie prywatne. Nikomu nie inspirujesz tym, że zjedziesz wszystkich równo naprawdę. I jakbyś wiedziała, nie usunęłam komentarza tylko dlatego, że po mnie 'pojechałaś' . Ja usuwam każdy komentarz,bo nie chce mieć zaśmieconego profilu. Przykładem na to może być FREAKYY, z którą często pisze w komentarzach a potem je usuwamy. Daj sobie spokój, znajdź sobie chłopaka, a nie jebiesz smęty na moblo. To nie jesteś śmieszne. To jest dziwne. Słowa ŻAŁOSNE I OGAR, tu nie pomogą. DZIĘKUJE, koffi.

czuje elema na swojej skórze  uwielbiam stan gdy dym wypełnia mnie całą  a smutek zabija śmiech i nikotyna.

koffi dodano: 28 marca 2011

czuje elema na swojej skórze, uwielbiam stan gdy dym wypełnia mnie całą, a smutek zabija śmiech i nikotyna.

wierzę mu. Jakie to kretyńskie  że mu wierzę!

koffi dodano: 28 marca 2011

wierzę mu. Jakie to kretyńskie, że mu wierzę!

I Tobie jest kurwa smutno jak zapalę jedną fajkę w tygodniu? I Tobie jest źle  kiedy raz w miesiącu pójdę się upić? Przepraszam  jeśli Tobie jest smutno z takich powodów co ja mam powiedzieć? Jak ja mam się czuć kiedy mnie olewasz  kiedy udajesz  że mnie nie widzisz na korytarzu  kiedy to koledzy są ważniejsi ode mnie?

koffi dodano: 28 marca 2011

I Tobie jest kurwa smutno jak zapalę jedną fajkę w tygodniu? I Tobie jest źle, kiedy raz w miesiącu pójdę się upić? Przepraszam, jeśli Tobie jest smutno z takich powodów co ja mam powiedzieć? Jak ja mam się czuć kiedy mnie olewasz, kiedy udajesz, że mnie nie widzisz na korytarzu, kiedy to koledzy są ważniejsi ode mnie?

bałagan w pokoju  bałagan w głowie  bałagan w sercu no ja pierdole.

kashiya dodano: 28 marca 2011

bałagan w pokoju, bałagan w głowie, bałagan w sercu no ja pierdole.

Co mi da to Twoje 'Kocham Cie' w smsie  skoro na szkolnym korytarzu jutro nie będziesz mnie znał?

koffi dodano: 27 marca 2011

Co mi da to Twoje 'Kocham Cie' w smsie, skoro na szkolnym korytarzu jutro nie będziesz mnie znał?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć