 |
nie wiem co Ty brałeś, ale jeśli uważasz, że ten plastik to ideał na żonę - to ja się poświęce i Ci podsunę swojego dilera.
|
|
 |
Kiedyś po prostu podszedł. Złapał mnie za rękę, położył ją sobie na lewej piersi i zapytał:
''Czy tak bije serce kogoś, kto kłamie?''
|
|
 |
funkcja 'wersje robocze' w moim telefonie wie o mnie wszystko
|
|
 |
-Poszłabym z Tobą nawet na koniec świata. -I nie bałabyś się tak zostawić wszystkiego? -Wszystko miałabym przy sobie.
|
|
 |
Płacząc uświadomiłam sobie, że tak na prawdę nie mam do tego płaczu powodu. Tak po prostu jest smutno.
|
|
 |
Nie podskakuj, bo moja mafia Cie rozjebie.
|
|
 |
jesteś wszystkim co teraz mam
|
|
 |
11:11 - to tylko przypadek.
|
|
 |
przepraszam za moje wybuchy. przepraszam za moje zawieszenia. za mój smutek trwający prawie ciągle. za to, że snuję się wszędzie jak swój cień. przepraszam za to, że nie umiem już się uśmiechać. że na Twój widok mam się ochotę na Ciebie rzucić jak mała dziewczynka i jak w tych wszystkich romansidłach powiedzieć Ci, że nie potrafię bez Ciebie żyć. zacząć całować jak opętana. przepraszam, że już nie daję rady. za moje poszarpane do cieniutkich nitek nerwy. za te łzy.
|
|
 |
To nie tego chciałam. Zawsze przysięgałam Ci, że nigdy się nie załamię. Zawsze myślałeś, że jestem silniejsza. Chyba zawiodłam. Ale kochałam Cię od samego początku.
|
|
 |
mur szczęścia wspiera się na fundamencie z cegiełek nieszczęść.
|
|
|
|