głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fandangogang

i kop mnie jeszcze  i tak już nic nie czuje.

ciummciaraa dodano: 22 maja 2011

i kop mnie jeszcze, i tak już nic nie czuje.

Wzięłabym się do nauki gdyby nie mój chomik  który wskakuje mi na biurko i zaczyna tańczyć waka waka...

ciummciaraa dodano: 17 maja 2011

Wzięłabym się do nauki gdyby nie mój chomik, który wskakuje mi na biurko i zaczyna tańczyć waka waka...

Po prostu czuję do Ciebie tą zasraną miłość.   narysuj uczucia

ciummciaraa dodano: 17 maja 2011

Po prostu czuję do Ciebie tą zasraną miłość. / narysuj_uczucia

siedzę na parapecie z muzyką w tle. po domu roznosi się zapach jabłecznika dopiero co wyjętego z piekarnika  a ja trzymając pomiędzy nogami gorące kakao próbuję nauczyć się stu słówek na niemiecki. tylko cholera  znów nie mogę się skupić na niczym innym niż na Tobie.

ciummciaraa dodano: 15 maja 2011

siedzę na parapecie z muzyką w tle. po domu roznosi się zapach jabłecznika dopiero co wyjętego z piekarnika, a ja trzymając pomiędzy nogami gorące kakao próbuję nauczyć się stu słówek na niemiecki. tylko cholera, znów nie mogę się skupić na niczym innym niż na Tobie.

  co ty robisz moja panno?   odpisuje na sms.   na lekcji?   nie moja wina  że tęskni.  uśmiechnełam się do babki od  polskiego. a ona jak zwykle tylko się uśmiechneła idąc do biurka   ci młodzi   zakochani. ach  ci mlodzi.

ciummciaraa dodano: 15 maja 2011

- co ty robisz moja panno? - odpisuje na sms. - na lekcji? - nie moja wina, że tęskni.- uśmiechnełam się do babki od polskiego. a ona jak zwykle tylko się uśmiechneła idąc do biurka - ci młodzi , zakochani. ach, ci mlodzi.

siedziała skulona na parapecie . deszcz odbijał się o szyby . co jakiś czas przejeżdżał samochód   przebiegali ludzie .Lecz mimo wszystko mało się tym przejęła   czas na chwilę stanął w miejscu. na łóżku nadal leżał jej telefon z wyświetloną wiadomością od niego:   przemyślałem wszystko   to koniec. Trzymaj się mała  . Nie płakała . Potrzebowała jedynie wszystko sobie poukładać . Przecież nie pozwoli  żeby przez jakiegoś palanta zawalił jej się świat.

ciummciaraa dodano: 15 maja 2011

siedziała skulona na parapecie . deszcz odbijał się o szyby . co jakiś czas przejeżdżał samochód , przebiegali ludzie .Lecz mimo wszystko mało się tym przejęła , czas na chwilę stanął w miejscu. na łóżku nadal leżał jej telefon z wyświetloną wiadomością od niego: " przemyślałem wszystko , to koniec. Trzymaj się mała" . Nie płakała . Potrzebowała jedynie wszystko sobie poukładać . Przecież nie pozwoli ,żeby przez jakiegoś palanta zawalił jej się świat.

 Nie jestem mściwą suką   choć większość taką mnie widzi . Nie jestem słodką dziewczynką   choć wiele chciałoby żebym taka była. Jestem sobą i mimo   że gardzisz moją osobowością nie potrafię cię nienawidzić. Bo może i nie jestem ideałem   ale ja też mam pewne uczucia

ciummciaraa dodano: 15 maja 2011

"Nie jestem mściwą suką , choć większość taką mnie widzi . Nie jestem słodką dziewczynką , choć wiele chciałoby żebym taka była. Jestem sobą i mimo , że gardzisz moją osobowością nie potrafię cię nienawidzić. Bo może i nie jestem ideałem , ale ja też mam pewne uczucia"

przepraszam   że zakochując się w Tobie wzięłam najbardziej pod uwagę Twoje zajebiście   pięknie brązowe oczy i cudowny uśmiech .

ciummciaraa dodano: 15 maja 2011

przepraszam , że zakochując się w Tobie wzięłam najbardziej pod uwagę Twoje zajebiście , pięknie brązowe oczy i cudowny uśmiech .

wiesz  prawda jest taka   że ja od dawna sama nie wiem czego chcę.

ciummciaraa dodano: 14 maja 2011

wiesz, prawda jest taka , że ja od dawna sama nie wiem czego chcę.

szał pustych laleczek i egoistycznych kenów   w sklepie z zabawkami zwanym potocznie ' życiem'

ciummciaraa dodano: 14 maja 2011

szał pustych laleczek i egoistycznych kenów , w sklepie z zabawkami zwanym potocznie ' życiem'

Przytul mnie cholernie mocno i pokaż innym jak to się robi  gdy oni nie są w stanie mi pomóc.  podobnopopierdolony

ciummciaraa dodano: 8 maja 2011

Przytul mnie cholernie mocno i pokaż innym jak to się robi, gdy oni nie są w stanie mi pomóc. /podobnopopierdolony

  A ona leżała zalana łzami i w świetle księżyca składała pocięte ręce

ciummciaraa dodano: 2 maja 2011

- A ona leżała zalana łzami i w świetle księżyca składała pocięte ręce

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć