głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eentulina

Maluj swoje słowa najcieplejszymi barwami tęczy a zobaczysz dla ilu istot staną się balsamem duszy.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Maluj swoje słowa najcieplejszymi barwami tęczy a zobaczysz dla ilu istot staną się balsamem duszy.

Żyć pełnią życia  gdzie wszystko się udaje !

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Żyć pełnią życia, gdzie wszystko się udaje !

i chce Cię mieć  na dzień dobry  i na dobranoc .

dont_click_ dodano: 3 września 2010

i chce Cię mieć, na dzień dobry, i na dobranoc .

a wiesz co jest w życiu najlepsze ?   niszczenie facetów  zajebiście wyluzowanych facetów  myślących że wszystko jest dla nich.   chuja. nic nie jest dla nich.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

a wiesz co jest w życiu najlepsze ? - niszczenie facetów, zajebiście wyluzowanych facetów, myślących że wszystko jest dla nich. - chuja. nic nie jest dla nich.

a moje marzenia hyc hyc spier.dalają.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

a moje marzenia hyc hyc spier.dalają.

Zawsze miałam ogromną ochotę cię pocałować. Jedyne co mnie blokowało  to myśl  że kiedyś mogę za tym zatęsknić.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Zawsze miałam ogromną ochotę cię pocałować. Jedyne co mnie blokowało, to myśl, że kiedyś mogę za tym zatęsknić.

ulegam tylko silnym ramionom  czułemu spojrzeniu i słodkim słówkom.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

ulegam tylko silnym ramionom, czułemu spojrzeniu i słodkim słówkom.

Twoi przyjaciele cię wystawili. Myślisz  że są twoimi przyjaciółmi? Kiedy ktoś do nich przychodzi  zapominają o tobie. A ty spójrz  na tych swoich prawdziwych przyjaciół  którzy zawsze mają dla cb czas i nigdy o tobie nie zapominają. To im podziękuj  że są.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Twoi przyjaciele cię wystawili. Myślisz, że są twoimi przyjaciółmi? Kiedy ktoś do nich przychodzi, zapominają o tobie. A ty spójrz, na tych swoich prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze mają dla cb czas i nigdy o tobie nie zapominają. To im podziękuj, że są.

Ostatnio mam strasznego pecha. Do czego się nie zabiorę to się pieprzy. Gubię dużo ważnych rzeczy. Jakoś rzadziej się uśmiecham. Autobusy uciekają  kiedy biegnę za nimi. Nawet bilety robią mi na złość i nie chcą się kasować.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Ostatnio mam strasznego pecha. Do czego się nie zabiorę to się pieprzy. Gubię dużo ważnych rzeczy. Jakoś rzadziej się uśmiecham. Autobusy uciekają, kiedy biegnę za nimi. Nawet bilety robią mi na złość i nie chcą się kasować.

Najgorzej jest  gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Najgorzej jest, gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność.

  nie bierz  do siebie tego co powiedziałem.   co masz  na myśli? to  że jestem suką  czy to  że mnie kochasz?

dont_click_ dodano: 3 września 2010

- nie bierz, do siebie tego co powiedziałem. - co masz, na myśli? to, że jestem suką, czy to, że mnie kochasz?

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię  poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg  to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz  że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty  a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny  a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu   czujesz to samo co narkomani  kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się  by za wszelką cenę dostać to  czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko  by zdobyć miłość.

dont_click_ dodano: 3 września 2010

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć