 |
Czas najwyższy wrócić do gry, nauczyć się walczyć o swoje marzenia.
|
|
 |
Nie umiemy pogodzić się z tym, co było, rozdrapujemy blizny jak jacyś ciekawscy smarkacze, którzy chcą sprawdzić, czy naprawdę boli tak samo..
|
|
 |
"Zawsze chciałem być doskonały
Lecz to ciągle czas przyszły niedokonany"
|
|
 |
"Mówisz mi, jak mam stać
Lepiej powiedz jak iść"
|
|
 |
pamiętam pierwszy raz,kiedy zgasło dla mnie słońce.
|
|
 |
"Mam trochę przelotnych koleżanek.
Mam miłość.
Mam głupią nadzieje, że może jeszcze warto pożyć.
Samotność mam i bezsenne noce.
I szaleństwo posiadam.
Jestem taka szczęśliwa..."
|
|
 |
Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
|
|
 |
"To chyba normalne, że chciałabym usłyszeć ciche, ciemne, drżace "tęskniłem, tak cholernie tęskniłem"."
|
|
 |
"Byłam niesamowicie dobra, jeśli szło o problemy innych. Tylko z własnymi nie umiałam sobie poradzić."
|
|
 |
"Marnujemy zbyt wiele czasu na myślenie o kimś, kto nie pomyślał o nas nawet przez sekunde."
|
|
 |
"Wtedy, kiedy po raz pierwszy spojrzał w jej oczy... Cholera. Od razu wiedział, że ona będzie jego największym problemem."
|
|
 |
"Wszystko w porządku? Boisz się? Lęk to nic złego, nie można tylko pozwolić, żeby uniemożliwił ci osiągnięcie celu."
|
|
|
|