głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika domini3107

Czy czekać to to samo co tęsknić? Na pewno nie. Przy czekaniui nie budzę się o 5 rano rezygnując z najlepszych snów. Przy czekaniu mleko nie traci smaku. Przy tęsknocie tak.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

Czy czekać to to samo,co tęsknić? Na pewno nie. Przy czekaniui nie budzę się o 5 rano rezygnując z najlepszych snów. Przy czekaniu mleko nie traci smaku. Przy tęsknocie tak.

Najgorzej jest wieczorami  gdy siadasz na łóżku i czujesz  że tak na serio nie masz nic..

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

Najgorzej jest wieczorami, gdy siadasz na łóżku i czujesz, że tak na serio nie masz nic..

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy  nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale bądz przy niej i oboje milczcie  dla niej cisza to lekarstwo. Nigdy nie pytaj co się stało. I tak Ci nie powie prawdy. Bo ona jest inna. Ona ma swój świat  zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić  a potem wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać. Za bardzo ją to boli. Zapisuje to tylko w swoich myślach. Wszyscy mają ją za szczęśliwą dziewczynę  która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje  żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu  poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje  i jaka naprawdę jest  a potem ile dla Ciebie znaczy.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego. I tak Cię okłamie. Ale bądz przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Nigdy nie pytaj co się stało. I tak Ci nie powie prawdy. Bo ona jest inna. Ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać. Za bardzo ją to boli. Zapisuje to tylko w swoich myślach. Wszyscy mają ją za szczęśliwą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje, i jaka naprawdę jest, a potem ile dla Ciebie znaczy.

Ideał z jedną  drugą  trzecią  setną wadą.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

Ideał z jedną, drugą, trzecią, setną wadą.

mam Cię gdzieś. gdzieś  znaczy w sercu.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

mam Cię gdzieś. gdzieś, znaczy w sercu.

moje szczęście ma brązowy kolor i mieści się w twojej źrenicy.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

moje szczęście ma brązowy kolor i mieści się w twojej źrenicy.

okej  masz rację jest idiotą  ale idiota też potrafi dać dużo szczęścia.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

okej, masz rację jest idiotą, ale idiota też potrafi dać dużo szczęścia.

położył głowę na jej ramieniu   poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało bo wiedziała   że nigdy nie będą razem

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

położył głowę na jej ramieniu , poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało bo wiedziała , że nigdy nie będą razem

usłyszałam twoje imię. przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. pragnęłam tylko  by nikt nie zauważył  jak bardzo oczy mi się błyszczą  na samą myśl o tobie.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

usłyszałam twoje imię. przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. pragnęłam tylko, by nikt nie zauważył, jak bardzo oczy mi się błyszczą, na samą myśl o tobie.

przyjaciel to  kur   nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie  smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba  która będzie o Tobie pamiętać  gdy Cię nie będzie  a gdy wrócisz  to porozmawia   wysłucha. chociaż na chwilę. I spotykanie się nie musi trwać dzień w dzień. To może być nawet pół roku. A nawet gdy pół roku przyjaciel nie będzie Cię widzieć  a ty przyjdziesz z dziwnym uśmieszkiem  będzie wiedział  że coś jest nie tak. to osoba która zrozumie  i pozwoli Ci iść wolno  ale przypomni  że zawsze możesz do niego wracać. to osoba  która nie pozwoli na to  aby stała się Tobie jakakolwiek krzywda  nawet gdy nie będzie obok. nie pozwoli na to  żeby ktoś Cię obrażał  krzyczał na Ciebie  czy nawet bił. Pomoże  gdy tylko się zwrócisz z jakimś problemem. Nie bedzie do niczego zmuszać i zrozumie

takemyhand dodano: 7 stycznia 2012

przyjaciel to ,kur** nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie, smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba, która będzie o Tobie pamiętać, gdy Cię nie będzie, a gdy wrócisz, to porozmawia , wysłucha. chociaż na chwilę. I spotykanie się nie musi trwać dzień w dzień. To może być nawet pół roku. A nawet gdy pół roku przyjaciel nie będzie Cię widzieć, a ty przyjdziesz z dziwnym uśmieszkiem, będzie wiedział, że coś jest nie tak. to osoba która zrozumie, i pozwoli Ci iść wolno, ale przypomni, że zawsze możesz do niego wracać. to osoba, która nie pozwoli na to, aby stała się Tobie jakakolwiek krzywda, nawet gdy nie będzie obok. nie pozwoli na to, żeby ktoś Cię obrażał, krzyczał na Ciebie, czy nawet bił. Pomoże, gdy tylko się zwrócisz z jakimś problemem. Nie bedzie do niczego zmuszać i zrozumie

i potrafię przeleżeć cały dzień w łóżku  ogarnięta obsesyjnymi myślami o facecie  z którym w marzeniach dzielę życie.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

i potrafię przeleżeć cały dzień w łóżku, ogarnięta obsesyjnymi myślami o facecie, z którym w marzeniach dzielę życie.

bo ktoś kiedyś powiedział  że nie można mieć wszystkiego  a mieć Ciebie blisko  to znaczy mieć wszystko.

okiemnieogarniesz dodano: 7 stycznia 2012

bo ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego, a mieć Ciebie blisko, to znaczy mieć wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć