 |
Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim.Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię.Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie.
|
|
 |
Nie myśl, nie płacz, nie tęsknij, nie sięgaj po kolejną paczkę papierosów,
po kolejna butelkę taniego wina, nie rób tego. On naprawdę nie jest tego wart.
|
|
 |
znajdź mi kogoś na zastępstwo. kogoś kto będzie mrużył oczy przed słońcem tak jak Ty. kogoś kto będzie miał równie urocze dołeczki podczas uśmiechu jak Twoje. znajdź kogoś kto będzie w stanie uśmiechać się podczas pocałunku w taki sam sposób jak Twój. znajdź. życzę Ci powodzenia, bo uwierz że to jest nie wykonalne. znajdź. a obiecuję, że zapomnę.
|
|
 |
Czasem chciałabym wyjść z domu w czasie takiej wielkiej ulewy i iść tam gdzie najczęściej się spotykaliśmy.
I żebyś właśnie tam był..
I chciałabym abyś zobaczył jak bardzo tęsknie.
|
|
 |
Wiesz co jest najlepsze w tym całym popieprzonym życiu ?
Że się kiedyś kurwa skończy .
|
|
 |
I nie mów mi że Ci przykro, Bo tak nie jest.
|
|
 |
teraz żyjemy chwilą i oboje ignorujemy prawdę
|
|
 |
Mam skłonności do krótkotrwałego uśmiechu i następującego po nim stanu określanego przeze mnie jako, kolokwialnie mówiąc, do dupy.
|
|
 |
Życie jest obłudne. Ludzie są hipokrytami i pełno na świecie przebiegłych konfidentów. Zawsze doceniane są te złe zrobione rzeczy nigdy nie doceni się tego dobrego . Prędzej czy później wszystko ktoś wygarnie ci w twarz w złości jakim to się nie jest "złym" człowiekiem. Po co w takim razie się strać by było lepiej? Szkoda naszego czasu cierpliwości i wyrozumiałości, z kwestią czasu i tak wszystko się spieprzy
|
|
 |
I nadchodzą takie wieczory, gdy słuchając muzyki szukasz senu życia.
|
|
 |
Nie zrozum mnie źle kocham Cię, ale nie nawidzę bardziej.
Nie chcę Twoich łez, ale czasem mam chęć na nie popatrzeć.
|
|
 |
Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć.
Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
|
|
|
|