 |
Trzeba walczyć o swoje marzenia , bo dzięki nim stajemy się wielcy.
|
|
 |
I napisałeś ,że mam się nie zmieniać , że chcesz mnie taką jaką jestem .
|
|
 |
Zdarza mi się potykać o sznurowadła swoich trampek. Często przez przypadek, połykam gumy do żucia. Otwieram okno na oścież podczas deszczu. Ucinam sobie popołudniowe drzemki, popijając gorąca czekoladę. Nie jestem idealna. A moje życie polega na czekaniu na osobę, która tą nie idealność zaakceptuje.
|
|
 |
Miłość jest wtedy, kiedy przechodzisz obok Niego i przypadkiem dotkniecie się rękoma. On powie przepraszam, a Ty zapamiętasz ten dotyk już na zawsze.
|
|
 |
Są może cukierki o smaku pocałunków, zapachu słońca i w kolorze malin?
|
|
 |
- Ufasz mi? - zapytał, patrząc w jej delikatną twarz, pełną zwątpienia i niepewności. A ona w odpowiedzi zamknęła oczy i podała mu swą dłoń, mówiąc: - Prowadź.
|
|
 |
Będę gonić wiatr, dopóki go nie złapię. Będę pić gorące kakao, dopóki nie poparzę ust. Będę o Ciebie walczyć, dopóki mnie nie pokochasz.
|
|
 |
Facet się nie domyśli, nie zgadnie, ani nie wpadnie na to sam. Jemu trzeba wszystko wyłożyć, najlepiej przeliterować, zobrazować i zaśpiewać, może wtedy zrozumie.
|
|
 |
Mężczyźni, kobiety. Związki stałe i przelotne. Kobiety skarżą się, że mężczyźni dostarczają im samych rozczarowań. A może jest inaczej? Może wina nie zawsze leży po stronie mężczyzny? Tylu ich było, żaden nie został na dłużej. Znikali i szybko układali sobie życie od nowa, w przeciwieństwie do nas. To nie wina ostatniego kochanka, nie przedostatniego. Może, o zgrozo, same jesteśmy sobie winne?
|
|
 |
Wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć , spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: "spierdalajcie ,jestem boska".
|
|
 |
to, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.
|
|
 |
Dopiero na skrzyżowaniu zaczynasz zastanawiać się - dokąd idziesz.
|
|
|
|