 |
Nigdy nie wmawiaj sobie , że nie dasz rady , bo wiara w siebie to połowa sukcesu.
|
|
 |
Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
|
|
 |
Nie doceniamy chwil, dopóki nie staną się wspomnieniami.
|
|
 |
Przyjaciele pojawiają się i znikają, ubranie jest nieustannie pakowane i rozpakowywane, kolejne mieszkania opróżniane są z niepotrzebnych rzeczy i w rezultacie niewiele z tego zostaje. | Nicholas Sparks
|
|
 |
boję się Twoich powrotów.
|
|
 |
Wiem, że moje życie jest zależne od opinii innych. Jednak najważniejsze jest to co ja myślę o sobie... chyba nawet jestem seksowna.
|
|
 |
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i ci, którzy nie zostali przebadani.
|
|
 |
Nadzieja. W podręcznikowych znaczeniach jest nieistotna. W życiu każdego człowieka ma wielkie znaczenie.
|
|
 |
Smutek z powodu utraty czegoś bądź kogoś jest na tyle silny, że nie umiem sobie z tym poradzić tak jak powinnam.
|
|
 |
Przecież Cię tylko wykorzystałam, prawda? Tylko to ja wzmagam się każdej nocy ze wspomnieniami... to ja żałuje, że to minęło a nie zabawiam z kolejną "wyjątkową" Panną na imprezie. Ta, to ja jestem ta zła i bezuczuciowa suka za jaką mnie masz. [ciamciaa ♥]
|
|
 |
W życiu najważniejsze jest to, żeby nigdy siebie nie zawieść. Jeżeli już raz to uczynisz... Nie mam dla Ciebie rady
|
|
 |
Jestem sympatyczna, słodka, miła.. nieraz w nadmiarze czuła. Tylko mam małą wadę, jak raz nadepniesz mi na odcisk zniszczę cię.
|
|
|
|