 |
ty i ja - trochę taka 'para wynalazek'. ale najważniejsze, że wpatrzeni w siebie, jak w obrazek
|
|
 |
Pozwólcie nam blanty rolować, pozwólcie popełniać błędy potem ich żałować, pozwólcie kochać by nikt z nas nie był sam, żyć po swojemu pozwólcie nam.
|
|
 |
szczerze mówiąc to nigdy nie spodziewałam się , że wszystko to, czego szukam, zostało ukryte właśnie w Tobie
|
|
 |
Jak na Ciebie patrze , to aż mi serce staje! - Dobrze , ze nic innego.
|
|
 |
' właściwie wciąż jestem tą samą dziewczynką, której zdjąłeś majtki ' [Katarzyna Ewa Zdanowicz-]
|
|
 |
nawet kiedy miałabym Alzheimera nie zapomniałabym o Tobie, nigdy.
|
|
 |
Całował ją tak długo i zachłannie, że przekręcając klucz w zamku, wciąż czuła na ustach jego smak.
|
|
 |
Mam dość, zwyczajnie dość, tej rozłąki, tego zasypywania się wiadomościami, tego płakania nad naszymi zdjęciami, tego kontaktu z Tobą tylko przez media, tego przejmującego braku Twoich ramion, mam dość tego, że jestem w totalnej rozsypce, tego, że nie mam pojęcia skąd wezmę siłę by wytrzymać jeszcze chociażby tydzień dłużej.
|
|
 |
' chcesz być ze mną i nie pić? to jest nierealne! ' [ VNM ♥ ]
|
|
 |
może to takie banalne ale ja zakochałam się w każdym twoim geście
|
|
 |
"Zmagać się z falami na oceanach wiary w samego siebie." [Hades]
|
|
 |
Przywiązana do krzesła narkomanka na głodzie przed którą położono woreczek z heroiną tak się właśnie czuję, gdy jesteś blisko.
|
|
|
|