głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zyciowee Pokaz mu że nie cierpisz choć tak naprawdę rozpierdala cię od środka. Pokaz mu że nie będziesz płakać za nim jak inne którymi się pobawił tak jak tobą. Pokaz mu

zyciowee

zyciowee.moblo.pl
Pokaz mu że nie cierpisz choć tak naprawdę rozpierdala cię od środka. Pokaz mu że nie będziesz płakać za nim jak inne którymi się pobawił tak jak tobą. Pokaz mu ze
Pokaz mu  że nie cierpisz  choć tak... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Pokaz mu, że nie cierpisz, choć tak naprawdę rozpierdala cię od środka. Pokaz mu, że nie będziesz płakać za nim jak inne, którymi się pobawił tak jak tobą. Pokaz mu ze mimo wszystko cieszysz się, że się to tak skończyło. Pokaz mu, że cię nie zniszczył, i że popełnił największy błąd swojego życia, rozstając się z Tobą..

Witaj w XXI wieku  gdzie   na zawsze... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Witaj w XXI wieku, gdzie " na zawsze " trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie " kocham " stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a " miłość " to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze, każe mi wstawać. Przecieram dłonią twarz. Kolejna nieprzespana noc,za mną. Wszystko o tej porze budzi się do życia, prócz mnie. Promienie słońca, wpadają do pokoju. Jest cisza, która tak przeraźliwie mnie wykańcza. Sufit wydaję się być w tym momencie najlepszym przyjacielem. Wiem, że jestem sama. Choć codziennie zmierzam korytarzem pełnego ludzi,w środku czuję pustkę. Nie ma mnie, dla nikogo, i nikogo nie ma dla mnie. Uciekam od jakiegokolwiek dotyku. Otwieram oczy i mówię, że jestem silna. Dam radę – dopóki sama naiwnie w to wierzę.

Wiem jak bardzo Ci go brakuje.... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Wiem jak bardzo Ci go brakuje. Znaczył dla Ciebie więcej niż wszystko i był kimś więcej niż tylko miłością Twojego życia. Kochałaś, tak bardzo szczerze. Oddałaś mu wszystko, nie chcąc nic w zamian. Wierzyłaś, że to już na zawsze i, że każde jego słowo jest prawdziwe. Ufałaś, oddając przy tym całą siebie. A teraz nie powiesz, że żałujesz. Nie przyznasz też, że ta miłość była błędem. Uśmiechniesz się tylko i odejdziesz w drugą stronę. Przecież tak wiele wygrałaś.

Teoretycznie Go nienawidzę... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Teoretycznie Go nienawidzę, praktycznie kocham. Teoretycznie, jest zwykłym dupkiem, praktycznie - całym moim światem.

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Naucz mnie tego skurwysyństwa. Tej pieprzonej obojętności na wszystko. Na ludzi, na ich uczucia, na to, co czują, choć nie powinni. Naucz mnie pozorów, jak je stwarzać, utrzymać, nie pogubić się w trakcie ich trwania. Pokaż mi, jak kochać fałszywie, tak starannie to udawać. Jak grać na czyichś nadziejach, marzeniach, jak skutecznie je wykreować, by tak perfekcyjnie je zniszczyć, bez poczucia winy. Zrób ze mnie zimną sukę, taką, która straci wrażliwość, zapomni, czym ona jest, co to znaczy. Zabij moje uczucia, pozbaw mnie ich, bym nie uległa, by nie obudziło się we mnie poczucie winy, i abym nie pękła, nie wycofała się. Chcę niszczyć ludzi, tak, jak Ty. Chcę być zła, nadludzko szydercza, inna. Naucz mnie, naucz mnie wszystkiego, całego pozerstwa, przecież Ty to tak idealnie potrafisz.

W życiu wszystkiego trzeba... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata? Przecież może. Spróbuj. Może gdzieś między nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście.

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z Nim kojarzą.? Że czytałaś sms'y zachowane z kwietnia.? Że wszędzie szukałaś Jego zapachu, Jego spojrzenia i Jego głosu? Miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu.? Miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane.? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać.? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu.? No właśnie..

Zmień coś w swoim życiu. Mów... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Zmień coś w swoim życiu. Mów prawdę. Spotykaj się z kimś, kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz się mówić NIE. Wydaj wszystkie oszczędności. Spróbuj poznać kogoś przypadkowego. Nie planuj niczego. Odważ się powiedzieć, że kochasz. Śpiewaj głośno. Śmiej się z głupich żartów, płacz, przepraszaj. Powiedz komuś, że wiele dla Ciebie znaczy. Nie tłum w sobie emocji. Śmiej się tak długo, aż rozboli Cię brzuch. Żyj, niczego nie żałuj!

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu- milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.

Życie nabiera wartości dzięki... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Życie nabiera wartości dzięki miłości.

Marzenia są po ty by je spełniać... teksty

zyciowee dodano: 28 luty 2014

Marzenia są po ty by je spełniać, a nie odkładać na później.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV